Quote (BiceBoca @ Mon, 25 May 2009, 20:58)
és akkor mi van? a mi dolgunk nem? majd akkor mondhatod ezt ha drogos csöves lesz a gyerekemből.addig nem.
Nem akarok nagyon modoros/nyugíjas lenni, de most ezt le kell írnom.
Az elején kurvasok leányanya gondolja azt, hogy nagyon jó lesz neki, meg a gyereknek, meg a papának. Akkor mégis miért van az, hogy oly sokan végül kukába/vécébe dobják, vagy vízbe fojtják?
Kicsit erős, de érdemes rajta elgondolkozni.
ja és:
LOWFASZBUTAGECI 14 EVES GTFO A TOPICBOL, ASSETUDODMIAZAPINA