Quote (CsokottReturned @ Fri, 20 Feb 2009, 17:59)
Persze, szerintem az országban nem sok jobb basszer van nála. És pont attól lesz jó, hogy nem viszi túlzásba. Gitárosoknál is ez a baj, sokan mindenáron megakarják mutatni, hogy micsoda technikájuk van. A kevesebb több olykor...
gyíííí mennyire igaz. Csekk Flea régi és mostani munkásságát. Rgen tekert 0-24ig, most milyen tisztán de erősen pakol a muzsika alá...
Lovasi: durva ahogy "függetlenít", hogy mit játszik miközben énekel. Imádom a pofát, mind amit bézen, mind amit énekelve mímel. Csirkepogót is ezért szeretem azon kívül hogy kurvajófejek. Nagyon bejön ahogy a bézes énekel nem épp egyszerű témák játszása közben is.