d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gitáros Topic
Prev12526272829117Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 913
Joined: Oct 24 2008
Gold: 0.01
Feb 20 2009 11:59am
Quote (josheide @ Fri, Feb 20 2009, 05:53pm)
gondolom ő irja a basszust a számokhoz és elég jók ^^


Persze, szerintem az országban nem sok jobb basszer van nála. És pont attól lesz jó, hogy nem viszi túlzásba. Gitárosoknál is ez a baj, sokan mindenáron megakarják mutatni, hogy micsoda technikájuk van. A kevesebb több olykor...
Member
Posts: 449
Joined: Jan 30 2009
Gold: 0.00
Feb 20 2009 02:25pm
GITÁR FOREVE gibson
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 20 2009 02:28pm
Quote (Dana182 @ Fri, Feb 20 2009, 09:25pm)
GITÁR FOREVE gibson


kérlek ide ennél szinvonalasabbakat postolj
Member
Posts: 7,039
Joined: Feb 6 2007
Gold: 11,843.50
Feb 21 2009 09:38am
Quote (csoxy @ Thu, 19 Feb 2009, 20:11)
Mit szólnátok ahhoz, ha mindenki postolna egy saját videot arról, ahogy egy számot eljátszik gityón?


ennyire hülye ötlet? xD
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 21 2009 09:41am
Quote (csoxy @ Sat, Feb 21 2009, 04:38pm)
ennyire hülye ötlet? xD


nem , de én ennyire noob vagyok smile.gif
esetleg a sweet dreamst el tudom játszani akusztikuson vagy magyar népmeséket basszuson
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 21 2009 10:50pm
Quote (csoxy @ Sat, Feb 21 2009, 03:38pm)
ennyire hülye ötlet? xD


hát szerintem ha csinálál volna rögtön mellé többiekis felvették volna :Ö
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 22 2009 12:37am
Quote (jspogmg @ Sun, Feb 22 2009, 05:50am)
hát szerintem ha csinálál volna rögtön mellé többiekis felvették volna :Ö


azért nem mindenki ilyen exhibicionalista
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 22 2009 12:56am
Quote (CsokottReturned @ Fri, 20 Feb 2009, 17:59)
Persze, szerintem az országban nem sok jobb basszer van nála. És pont attól lesz jó, hogy nem viszi túlzásba.  Gitárosoknál is ez a baj, sokan mindenáron megakarják mutatni, hogy micsoda technikájuk van. A kevesebb több olykor...


gyíííí mennyire igaz. Csekk Flea régi és mostani munkásságát. Rgen tekert 0-24ig, most milyen tisztán de erősen pakol a muzsika alá...

Lovasi: durva ahogy "függetlenít", hogy mit játszik miközben énekel. Imádom a pofát, mind amit bézen, mind amit énekelve mímel. Csirkepogót is ezért szeretem azon kívül hogy kurvajófejek. Nagyon bejön ahogy a bézes énekel nem épp egyszerű témák játszása közben is.
Member
Posts: 7,039
Joined: Feb 6 2007
Gold: 11,843.50
Feb 22 2009 02:02am
Quote (jspogmg @ Sun, 22 Feb 2009, 06:50)
hát szerintem ha csinálál volna rögtön mellé többiekis felvették volna :Ö


még nem volt időm felvenni, de ma megpróbálom
Member
Posts: 913
Joined: Oct 24 2008
Gold: 0.01
Feb 22 2009 02:55am
Quote (Oberon_os @ Sun, Feb 22 2009, 06:56am)
gyíííí mennyire igaz. Csekk Flea régi és mostani munkásságát. Rgen tekert 0-24ig, most milyen tisztán de erősen pakol a muzsika alá...

Lovasi: durva ahogy "függetlenít", hogy mit játszik miközben énekel. Imádom a pofát, mind amit bézen, mind amit énekelve mímel. Csirkepogót is ezért szeretem azon kívül hogy kurvajófejek. Nagyon bejön ahogy a bézes énekel nem épp egyszerű témák játszása közben is.


Hát Flea egy más dimenzió már szerintem^^ pl ettől a videótól minden alkalommal kiráz a hideg...

http://www.youtube.com/watch?v=siFhSC4p9Gk

És ez a szám állítólag egy egész éjszakás improzás után született...
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829117Next
Add Reply New Topic New Poll