d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Trade Topicok Gyöngyszemei > Avagy Retardok és Newfagok
Prev12526272829114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 9 2009 10:02pm
Quote (Janou @ Sat, Jan 10 2009, 04:28am)

nem ertem ebbe mi nem jo ohmy.gif
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 9 2009 10:14pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Sat, 10 Jan 2009, 05:02)
nem ertem ebbe mi nem jo ohmy.gif


mert te mire tennéd rá? ^^
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Jan 9 2009 10:17pm
Quote (Janou @ Sat, Jan 10 2009, 05:14am)
mert te mire tennéd rá? ^^

gondolom lajtsorcra valakinek....
mert ilyen alapon minden sorc circlet amiert 10k+okat fizetnek mehetne a kukaba.... mert shako pwnolja mindet, de latod hogy megis hasznaljak biggrin.gif ....

jo ez a warcraft3
Member
Posts: 11,634
Joined: Feb 7 2007
Gold: 35.00
Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jan 14 2009 10:03am
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=26503592&f=215&st=0

#24-töl viccesedik a dolog egészen az utolso postig biggrin.gif

This post was edited by lacketto on Jan 14 2009 10:04am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 16 2009 03:12am
Quote (Janou @ Fri, 16 Jan 2009, 10:09)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=27111507&f=170
erre nem kéne egy külön report gomb?


happy.gif

Mondjuk 60 után bezárul magától, és repostolhatja.

Lehet, hogy érdemes lenne neki szólni, hogy senki se fogja megvenni -- vagy csak így +1ezik.

Quote (Janou @ Fri, 16 Jan 2009, 10:13)
nézd editemet...
ez csak egy szarfaszú spammer, 4k fgvel nem a +2 fg a célja


A kis spammer. laugh.gif

This post was edited by Anarkin on Jan 16 2009 03:15am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jan 16 2009 03:13am
Quote (Anarkin @ Fri, 16 Jan 2009, 10:12)
happy.gif

Mondjuk 60 után bezárul magától, és repostolhatja.

Lehet, hogy érdemes lenne neki szólni, hogy senki se fogja megvenni -- vagy csak így +1ezik.


nézd editemet...
ez csak egy szarfaszú spammer, 4k fgvel nem a +2 fg a célja
Go Back To Magyar Topic List
Prev12526272829114Next
Add Reply New Topic New Poll