Quote (Janou @ Fri, 16 Jan 2009, 10:09)

Mondjuk 60 után bezárul magától, és repostolhatja.
Lehet, hogy érdemes lenne neki szólni, hogy senki se fogja megvenni -- vagy csak így +1ezik.
Quote (Janou @ Fri, 16 Jan 2009, 10:13)
nézd editemet...
ez csak egy szarfaszú spammer, 4k fgvel nem a +2 fg a célja
A kis spammer.
This post was edited by Anarkin on Jan 16 2009 03:15am