d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev125262728294976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Feb 26 2008 11:36am
Quote (palacsinta @ Tue, Feb 26 2008, 06:29pm)
Nemrég néztem h mien faszintos potot gyüjtöttek össze a hc menöknkek ,szal kockulásra fel wink.gif


hogymi? Én nem találom :\
Member
Posts: 11,030
Joined: Jan 20 2007
Gold: 10.49
Feb 26 2008 02:56pm
Quote (beni @ Tue, 26 Feb 2008, 18:36)
hogymi? Én nem találom :\


én 3x olvastam el a mondatot majd elkezdtem keresgélni de aztán abbahagytam
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Feb 26 2008 03:50pm
Most belenéztem ebbe a ladder slasherbe én is és egyből lenne 2 kérdésem smile.gif

1. Ladder Slasher-es cuccokat el lehet adni Fg-re?
2. Barbárra h kell statolni?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Feb 26 2008 03:52pm
Quote (OWeRLoRD @ Tue, 26 Feb 2008, 22:50)
Most belenéztem ebbe a ladder slasherbe én is és egyből lenne 2 kérdésem smile.gif

1. Ladder Slasher-es cuccokat el lehet adni Fg-re?
2. Barbárra h kell statolni?


Igen el lehet, itt softcore:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=273
hardcore:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=35
barbarra én stret és dexet is raktam, meg vagy 10 pont vitát (intelligencia nem kell)

This post was edited by Sup3RN0Va on Feb 26 2008 03:52pm
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 26 2008 03:52pm
Quote (OWeRLoRD @ Tue, 26 Feb 2008, 21:50)
Most belenéztem ebbe a ladder slasherbe én is és egyből lenne 2 kérdésem smile.gif

1. Ladder Slasher-es cuccokat el lehet adni Fg-re?
2. Barbárra h kell statolni?


1. true
2. 20at vitara,tobbit dextre.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Feb 26 2008 03:53pm
Ptdk, Sup3RN0va: thx a gyors valaszokat smile.gif
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Feb 26 2008 03:55pm
Quote (ptdk @ Tue, 26 Feb 2008, 22:52)
1. true
2. 20at vitara,tobbit dextre.


Én minden pontot dexre tennék. És akkormár inkább Fightert kezdenék. tongue.gif
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Feb 26 2008 03:56pm
És itt hogy intézhető el az üzlet? vagyis hogy lehet átadni a másiknak a cuccot?
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 9,246
Joined: Oct 23 2006
Gold: 80.40
Warn: 10%
Feb 26 2008 04:00pm
Quote (OWeRLoRD @ Tue, 26 Feb 2008, 21:56)
És itt hogy intézhető el az üzlet? vagyis hogy lehet átadni a másiknak a cuccot?


Marketplace. Ugy nez ki mint egy 24 szinu teletabi kunyho

Quote (Gyuladze @ Tue, 26 Feb 2008, 21:55)
Én minden pontot dexre tennék. És akkormár inkább Fightert kezdenék. tongue.gif



igazabol nemtom mer barbart kezdtemes aztse miert tettemvitara,de olyan nagyon nemis erdekel, mukodik ^^

This post was edited by ptdk on Feb 26 2008 04:01pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev125262728294976Next
Closed New Topic New Poll