d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1259025912592259325945001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 4 2011 05:12am
Quote (Inakwo @ 4 Mar 2011 11:50)
ismeri valaki a Macskanadrág nevű formáciot?


liliomtipro talán.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Mar 4 2011 05:47am
imádom a blizzardot...
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 4 2011 06:37am
Quote (Inakwo @ Mar 4 2011 12:50pm)
ismeri valaki a Macskanadrág nevű formáciot?


buzi aki nem
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 4 2011 06:43am
Quote (Opsilo @ 4 Mar 2011 12:47)
imádom a blizzardot...


buzi aki nem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 4 2011 06:45am
Quote (Liliomtipro @ 4 Mar 2011 13:37)
buzi aki nem


itt koncerteznek nálunk haveromék az előzenekaruk LOL
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 4 2011 06:59am
Quote (Inakwo @ 4 Mar 2011 13:45)
itt koncerteznek nálunk haveromék az előzenekaruk LOL


a blizzard koncertezik nálatok?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2011 07:02am
12.-én Kowalsky tarjánba 1,2k a belépő, fuck yea! Utolsó előtti koncert tőlük ebben a felállásban!
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 4 2011 07:08am
Quote (ace07 @ 4 Mar 2011 13:59)
a blizzard koncertezik nálatok?


igen
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 4 2011 07:08am
Quote (Inakwo @ 4 Mar 2011 12:50)
ismeri valaki a Macskanadrág nevű formáciot?


az valami tarajos szarság nem?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 4 2011 07:09am
Quote (RedBlueDevils @ 4 Mar 2011 14:08)
az valami tarajos szarság nem?


biztos nem ismerem de itt többen a nadrágjukba csináltak tőlük
csak kiváncsi voltam hogy mit tudnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1259025912592259325945001Next
Closed New Topic New Poll