d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1258259260261262327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 23 2015 11:06pm
Quote (NerfHydraDPS @ Aug 24 2015 03:58am)
1perc múlva tárgyfelvétel :~D


nekem már done volt 6:10kor , asszonyt közbe csak 8x baszta ki. Tetszett ez a reggel 6
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 23 2015 11:13pm
Quote (rapiddani @ 24 Aug 2015 06:06)
nekem már done volt 6:10kor , asszonyt közbe csak 8x baszta ki. Tetszett ez a reggel 6


engem fél fele engedett visssza, de 90%ban meglett amit akartam
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Aug 29 2015 09:55am
Quote (Baleee @ 29 Aug 2015 17:53)


Ezek a kretének nem tudják, hogy a doktorandusz az nem az orvos :DDDDD
De azért cikket írnak róla. -.-

Hozzá nem értés => alapfeltétel

This post was edited by CyberPunk666 on Aug 29 2015 09:56am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 29 2015 10:22am
Quote (CyberPunk666 @ 29 Aug 2015 17:55)
Ezek a kretének nem tudják, hogy a doktorandusz az nem az orvos :DDDDD
De azért cikket írnak róla. -.-

Hozzá nem értés => alapfeltétel


A kepeken en is rohogtem. xdd
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2015 01:29pm
anno volt ilyen kezdeményezés, de most letolhatnánk rendesen :
jelöljük be egymást linkdinen és endorsoljuk szét a másik skilljeit
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 2 2015 01:48pm
Quote (llllllllllll @ Sep 2 2015 08:29pm)
anno volt ilyen kezdeményezés, de most letolhatnánk rendesen :
jelöljük be egymást linkdinen és endorsoljuk szét a másik skilljeit


most nem keresem elo a kvotot, de valami ilyesmi volt:

nem gondoljatok tan, hogy be fogok innen jelolni akarkit is XD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 2 2015 01:50pm
Quote (jarabekg @ Sep 2 2015 07:48pm)
most nem keresem elo a kvotot, de valami ilyesmi volt:

nem gondoljatok tan, hogy be fogok innen jelolni akarkit is XD


tudom mit írtam, de most valahogy megbízok bennetek :hug:

máté meg már ismerősöm is
wtf, mióta

This post was edited by llllllllllll on Sep 2 2015 01:52pm
Member
Posts: 215
Joined: Jun 10 2015
Gold: 0.00
Sep 2 2015 09:54pm
Meg be sem iratkoztam lel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Go Back To Magyar Topic List
Prev1258259260261262327Next
Add Reply New Topic New Poll