Quote (zsansaccount @ 3 Mar 2011 17:55)
nekem is faszom tele van. nem gyújtottam rá vasárnap este óta, és most máz zavar, h lakótársam az albérletben cigizik. a másik szintén nem gyújtott rá vasárnap óta, de folyamatosan nyomja, h ő nem bírja ki, rá kell gyújtania. plusz a srác, aki bent cigizik, annak a bnője is cigizik és most pont itt van, bezárkóztak a szobába és zene mellett beszélgetnek, de pont mentem wc-re mikor elkaptam 1-1 foszlányt, h én mekkora fasz vagyok, h meg akarom szabni nekik, h ne cigizzenek a lakásban.
köcsög dohányosok.
Quote (LindaPpP @ 3 Mar 2011 17:54)
20/20/6 annit ismertem fel !!!!
euscl!
szúrjon seggbe a méteres, kék-eres ...
This post was edited by CyberPunk666 on Mar 3 2011 10:58am