d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1258625872588258925905001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 10:27am
Quote (CyberPunk666 @ 3 Mar 2011 18:26)
kibaszott szarnapom van.

Vettem egy raklap hamburgert meg pár doboz sört, megmondtam az asszonynak, hogy a hangját nem akarom hallani ma. Kb mindenkit megölök hangulatom van. Igazi idegbeteg vagyok most.


Meleg vagy, te, ne idegbeteg.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2011 10:30am
Quote (CyberPunk666 @ 3 Mar 2011 17:26)
kibaszott szarnapom van.

Vettem egy raklap hamburgert meg pár doboz sört, megmondtam az asszonynak, hogy a hangját nem akarom hallani ma. Kb mindenkit megölök hangulatom van. Igazi idegbeteg vagyok most.


wat up, bro? :( nekem se valami rózsás a hangulatom, de azért most nem vagyok ilyen szinten szerencsére.
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 3 2011 10:54am
20/20/6 annit ismertem fel !!!!
euscl!

This post was edited by LindaPpP on Mar 3 2011 10:54am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 3 2011 10:55am
nekem is faszom tele van. nem gyújtottam rá vasárnap este óta, és most máz zavar, h lakótársam az albérletben cigizik. a másik szintén nem gyújtott rá vasárnap óta, de folyamatosan nyomja, h ő nem bírja ki, rá kell gyújtania. plusz a srác, aki bent cigizik, annak a bnője is cigizik és most pont itt van, bezárkóztak a szobába és zene mellett beszélgetnek, de pont mentem wc-re mikor elkaptam 1-1 foszlányt, h én mekkora fasz vagyok, h meg akarom szabni nekik, h ne cigizzenek a lakásban.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 3 2011 10:55am
Quote (LindaPpP @ Mar 3 2011 05:54pm)
20/20/6 annit ismertem fel !!!!
euscl!


ismeretlenként vetted?:D
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 3 2011 10:57am
Quote (zsansaccount @ Mar 3 2011 05:55pm)
nekem is faszom tele van. nem gyújtottam rá vasárnap este óta, és most máz zavar, h lakótársam az albérletben cigizik. a másik szintén nem gyújtott rá vasárnap óta, de folyamatosan nyomja, h ő nem bírja ki, rá kell gyújtania. plusz a srác, aki bent cigizik, annak a bnője is cigizik és most pont itt van, bezárkóztak a szobába és zene mellett beszélgetnek, de pont mentem wc-re mikor elkaptam 1-1 foszlányt, h én mekkora fasz vagyok, h meg akarom szabni nekik, h ne cigizzenek a lakásban.


pedig annál nagyobb faszság nincs minthogy neked kell szívnod más füstjét
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 3 2011 10:58am
Quote (zsansaccount @ 3 Mar 2011 17:55)
nekem is faszom tele van. nem gyújtottam rá vasárnap este óta, és most máz zavar, h lakótársam az albérletben cigizik. a másik szintén nem gyújtott rá vasárnap óta, de folyamatosan nyomja, h ő nem bírja ki, rá kell gyújtania. plusz a srác, aki bent cigizik, annak a bnője is cigizik és most pont itt van, bezárkóztak a szobába és zene mellett beszélgetnek, de pont mentem wc-re mikor elkaptam 1-1 foszlányt, h én mekkora fasz vagyok, h meg akarom szabni nekik, h ne cigizzenek a lakásban.


köcsög dohányosok.

Quote (LindaPpP @ 3 Mar 2011 17:54)
20/20/6 annit ismertem fel !!!!
euscl!


szúrjon seggbe a méteres, kék-eres ...

This post was edited by CyberPunk666 on Mar 3 2011 10:58am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 3 2011 11:40am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 3 2011 01:31pm
úgy néz ki végre sikerült gyakorlati helyet találnom \o/
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2011 01:34pm
Quote (Nerz8 @ 3 Mar 2011 20:31)
úgy néz ki végre sikerült gyakorlati helyet találnom \o/


mit fogsz csinálni, hol?

gz btw!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1258625872588258925905001Next
Closed New Topic New Poll