Quote (ecneB @ 3 Mar 2011 16:32)
sport/aludj egy nagyot, holnap valszeg jobb lesz.
en is hatkor keltem ma fel (5 orat aludtam), maskor birni szoktam, most delutan ledoltem fel orat aludni, maskor pedig nem szoktam.
hétfőre 2 órát aludtam oscar miatt, de azóta megvolt 8-9 óra, heti 2szer kondizom, 3-4szer futok, szóval sporttal se lehet akkor gond imo. na majd ma alszom 10+ órát (mondjuk az meg túl sok, az se jó :/)
Quote (ZsDanee @ 3 Mar 2011 16:32)
Hideg vízzel moss arcot néha, esetleg ha van otthon jó minőségű zöld tea, azt még tudom ajánlani. (Nem filteres, mert az mind szar.)
ma már tusoltam egyet hidegvízzel, de félóra múlva megint rámjött ez :S
tea jó ötlet, csinálok is egyet ty