d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1258525862587258825895001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 3 2011 09:35am
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 04:32pm)
Hideg vízzel moss arcot néha, esetleg ha van otthon jó minőségű zöld tea, azt még tudom ajánlani. (Nem filteres, mert az mind szar.)


der grune tea=best tea
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 3 2011 09:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Mar 2011 17:29)
n help, egész nap kómás, tompa és fáradt vagyok, ilyen 5-10 percekre bealszom, nem tudok koncentrálni etc., volt már hasonló front miatt, de ilyen durva nem, wat to do?


nálam is ugyanez a probléma , és az alvás rohadtul nem segít... ma is felkeltem 7kor aztán offrottyon ovltam... visszafeküdtem aludtam kb 11ig , de most az előbb megint bealudtam....
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2011 09:41am
Quote (ecneB @ 3 Mar 2011 16:32)
sport/aludj egy nagyot, holnap valszeg jobb lesz.
en is hatkor keltem ma fel (5 orat aludtam), maskor birni szoktam, most delutan ledoltem fel orat aludni, maskor pedig nem szoktam.


hétfőre 2 órát aludtam oscar miatt, de azóta megvolt 8-9 óra, heti 2szer kondizom, 3-4szer futok, szóval sporttal se lehet akkor gond imo. na majd ma alszom 10+ órát (mondjuk az meg túl sok, az se jó :/)

Quote (ZsDanee @ 3 Mar 2011 16:32)
Hideg vízzel moss arcot néha, esetleg ha van otthon jó minőségű zöld tea, azt még tudom ajánlani. (Nem filteres, mert az mind szar.)


ma már tusoltam egyet hidegvízzel, de félóra múlva megint rámjött ez :S
tea jó ötlet, csinálok is egyet ty
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Mar 3 2011 09:52am
1 hét után re.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Mar 3 2011 09:57am
faszom a dotaba :c
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 3 2011 10:01am
1 nap fosás + hányás tönkretett kb 2 hónapnyi edzést :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 10:03am
Quote (ace07 @ 3 Mar 2011 18:01)
1 nap fosás + hányás tönkretett kb 2 hónapnyi edzést :(


Szar az élet. :(
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 3 2011 10:04am
Quote (Baleee @ 3 Mar 2011 18:03)
Szar az élet. :(


inkább fos...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 10:06am
Quote (RedBlueDevils @ 3 Mar 2011 18:04)
inkább fos...


De ha összeáll egy kicsit, akkor még lehet szar!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 3 2011 10:26am
kibaszott szarnapom van.

Vettem egy raklap hamburgert meg pár doboz sört, megmondtam az asszonynak, hogy a hangját nem akarom hallani ma. Kb mindenkit megölök hangulatom van. Igazi idegbeteg vagyok most.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1258525862587258825895001Next
Closed New Topic New Poll