d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1258425852586258725885001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 08:54am
Quote (beni @ 3 Mar 2011 16:51)
egy normális hostess munka kurva jól tud fizetni


Meg lold, hogy 600-as órabért kevesellnek random diákmunkára. Amúgy a hostess kb valahogy így is kezdődik, mármint 600-650, de pl a táblahordós T-mobilos hostess srácok akikkel nyáron találkoztam, vmi 1000/h kaptak és óránként 10 perc pihenő volt nekik. >.<
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 3 2011 08:55am
Quote (Baleee @ Mar 3 2011 03:54pm)
Meg lold, hogy 600-as órabért kevesellnek random diákmunkára. Amúgy a hostess kb valahogy így is kezdődik, mármint 600-650, de pl a táblahordós T-mobilos hostess srácok akikkel nyáron találkoztam, vmi 1000/h kaptak és óránként 10 perc pihenő volt nekik. >.<


Én amikor a szigeten voltam Inkalos akkor 3x annyit kerestek a hostessek (jópáran voltak, fiúk-lányok vegyesen és nem kifejezetten szépek) óránként annál a sátornál amit mi "védtünk".
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2011 08:56am
Quote (Baleee @ Mar 3 2011 03:54pm)
Meg lold, hogy 600-as órabért kevesellnek random diákmunkára. Amúgy a hostess kb valahogy így is kezdődik, mármint 600-650, de pl a táblahordós T-mobilos hostess srácok akikkel nyáron találkoztam, vmi 1000/h kaptak és óránként 10 perc pihenő volt nekik. >.<


ezért a hugyfos fölös munkákért fizetnek, de amikor meg dolgozni kell azt meg nem fizetik
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2011 08:57am
amúgy meg a kurvaéletbe hogy nem találom a lakáskulcsom
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 08:59am
Quote (szabika @ 3 Mar 2011 16:57)
amúgy meg a kurvaéletbe hogy nem találom a lakáskulcsom


Pincébe hagyhattad.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 3 2011 09:04am
a dead space az yó yáték?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2011 09:20am
Quote (Rezs @ 3 Mar 2011 16:04)
a dead space az yó yáték?


nekem kamerakezelése miatt nem jött be, de sokaknak nagyon tetszett

/topic: egész nap kómás vagy, afk suicide
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 3 2011 09:29am
n help, egész nap kómás, tompa és fáradt vagyok, ilyen 5-10 percekre bealszom, nem tudok koncentrálni etc., volt már hasonló front miatt, de ilyen durva nem, wat to do?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 3 2011 09:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Mar 2011 17:29)
n help, egész nap kómás, tompa és fáradt vagyok, ilyen 5-10 percekre bealszom, nem tudok koncentrálni etc., volt már hasonló front miatt, de ilyen durva nem, wat to do?


sport/aludj egy nagyot, holnap valszeg jobb lesz.
en is hatkor keltem ma fel (5 orat aludtam), maskor birni szoktam, most delutan ledoltem fel orat aludni, maskor pedig nem szoktam.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 3 2011 09:32am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 3 Mar 2011 16:29)
n help, egész nap kómás, tompa és fáradt vagyok, ilyen 5-10 percekre bealszom, nem tudok koncentrálni etc., volt már hasonló front miatt, de ilyen durva nem, wat to do?


Hideg vízzel moss arcot néha, esetleg ha van otthon jó minőségű zöld tea, azt még tudom ajánlani. (Nem filteres, mert az mind szar.)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1258425852586258725885001Next
Closed New Topic New Poll