d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1258325842585258625875001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2011 08:22am
a ruhabolt+rövidnadrág+újpest keresésre ilyet hozott a google

http://solinthar.freeblog.hu/categories/meleg/page/2/

hmmm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2011 08:24am
Quote (szabika @ 3 Mar 2011 16:22)
a ruhabolt+rövidnadrág+újpest keresésre ilyet hozott a google

http://solinthar.freeblog.hu/categories/meleg/page/2/

hmmm


Ez kell neked.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 3 2011 08:27am
Van itt olyan ember aki modellkedik, esetleg nyáron diákmunkának vállalt már valaki modellkedést?
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 3 2011 08:31am
Quote (Kenny10 @ 3 Mar 2011 15:27)
Van itt olyan ember aki modellkedik, esetleg nyáron diákmunkának vállalt már valaki modellkedést?


csúnya vagyok :(
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 3 2011 08:42am
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 03:31pm)
csúnya vagyok :(


én elmennék nyárra modellkedni, ha lenne normális hely.
Bár holnap megyünk páran ilyen diákmunka tanácsadó helyre, vagy mi..
-
http://www.youtube.com/watch?v=g7_mOdi3O5E
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2011 08:45am
Quote (Kenny10 @ Mar 3 2011 03:27pm)
Van itt olyan ember aki modellkedik, esetleg nyáron diákmunkának vállalt már valaki modellkedést?


lol a céjpfiu
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 3 2011 08:47am
Quote (Kenny10 @ 3 Mar 2011 15:42)
én elmennék nyárra modellkedni, ha lenne normális hely.
Bár holnap megyünk páran ilyen diákmunka tanácsadó helyre, vagy mi..
-
http://www.youtube.com/watch?v=g7%5FmOdi3O5E


Az a baj, hogy diákmunkába még a host/hostess munkák is szarul fizetnek. Egyedül az ilyen ritkán beszélt nyelves fordítós, telefonos munkák, amire azt mondom, hogy csinálnám, ha tudnám, mert 8-900 forintnál kezdődik az órabér.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 3 2011 08:50am
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 03:47pm)
Az a baj, hogy diákmunkába még a host/hostess munkák is szarul fizetnek. Egyedül az ilyen ritkán beszélt nyelves fordítós, telefonos munkák, amire azt mondom, hogy csinálnám, ha tudnám, mert 8-900 forintnál kezdődik az órabér.


multkor kazahért láttam 1500ös órabért :D
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 3 2011 08:51am
Quote (szabika @ Mar 3 2011 03:45pm)
lol a céjpfiu

:blush:
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 03:47pm)
Az a baj, hogy diákmunkába még a host/hostess munkák is szarul fizetnek. Egyedül az ilyen ritkán beszélt nyelves fordítós, telefonos munkák, amire azt mondom, hogy csinálnám, ha tudnám, mert 8-900 forintnál kezdődik az órabér.


Na azt nem akarok. . D de modellből is ilyen fotós ruha modell, nem akarok kifutón szerepelni ^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 3 2011 08:51am
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 03:47pm)
Az a baj, hogy diákmunkába még a host/hostess munkák is szarul fizetnek. Egyedül az ilyen ritkán beszélt nyelves fordítós, telefonos munkák, amire azt mondom, hogy csinálnám, ha tudnám, mert 8-900 forintnál kezdődik az órabér.


egy normális hostess munka kurva jól tud fizetni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1258325842585258625875001Next
Closed New Topic New Poll