Quote (szabika @ Mar 3 2011 03:45pm)
lol a céjpfiu
Quote (ZsDanee @ Mar 3 2011 03:47pm)
Az a baj, hogy diákmunkába még a host/hostess munkák is szarul fizetnek. Egyedül az ilyen ritkán beszélt nyelves fordítós, telefonos munkák, amire azt mondom, hogy csinálnám, ha tudnám, mert 8-900 forintnál kezdődik az órabér.
Na azt nem akarok. . D de modellből is ilyen fotós ruha modell, nem akarok kifutón szerepelni ^^