Quote (Namechange @ 2 Mar 2011 23:09)
engme tegnap reggel akartak megbüntetni a buszon mert 50%os jegyet vettem diák nélkül
mek kéne csináltatnom

meg a személyit is xd
nekem az volt a baj, hogy mikor elkezdtem tizenkettedik évfolyamot, még nem töltöttem be a tizennyolcat, tehát tanköteles voltam, ezért nem adtak matricát, viszont ezt elég sok idő volt elmagyarázni az ellenőröknek, végül azt mondta, hogy: ~"jól van hétvége van nem érdekel"