d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1257925802581258225835001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 03:33pm
Quote (Opsilo @ 2 Mar 2011 22:29)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=189153 Last seen : 2 days ago
lehet rosszalkodni :D


ja, aztán idejön valami random, és google translateal mindenért büntetni fog, n1.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 03:34pm
lassan el kéne mennem diákot csináltatni magamnak, ma elkérte ellenőr, de szerencsére baszott megnézni, hogy lejárt lassan egy éve.

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 2 2011 03:35pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 2 2011 03:35pm
Quote (Opsilo @ 2 Mar 2011 23:29)
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=189153 Last seen : 2 days ago
lehet rosszalkodni :D


ez csakis fake lehet Oo
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Mar 2011 23:34)
lassan el kéne mennem diákot csináltatni magamnak, ma elkérte ellenőr, de szerencsére baszott megnézni, hogy legjárt egy éve.


nem az a fontos rajta. sztem azt egyik sem nézi :D

This post was edited by RedBlueDevils on Mar 2 2011 03:35pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 03:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 2 2011 10:34pm)
lassan el kéne mennem diákot csináltatni magamnak, ma elkérte ellenőr, de szerencsére baszott megnézni, hogy lejárt lassan egy éve.


én a személyimmel vagyok így
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Mar 2 2011 03:38pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 23:36)
én a személyimmel vagyok így


4 éve járt le a személyim, már megcsináltattam, de három hónapja megyek érte az okmányirodába. xd
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 03:39pm
Quote (RedBlueDevils @ 2 Mar 2011 22:35)
ez csakis fake lehet Oo

nem az a fontos rajta. sztem azt egyik sem nézi :D


belém már kötöttek azért is...

Quote (ecneB @ 2 Mar 2011 22:38)
4 éve járt le a személyim, már megcsináltattam, de három hónapja megyek érte az okmányirodába. xd


Quote (szabika @ 2 Mar 2011 22:36)
én a személyimmel vagyok így


lazán toljátok :ph34r:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 03:41pm
Quote (ecneB @ Mar 2 2011 10:38pm)
4 éve járt le a személyim, már megcsináltattam, de három hónapja megyek érte az okmányirodába. xd


én 1 éve tervezem megcsináltatni D:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 03:45pm
670mb egyx fam guy epizod bedigitalizálva mpgben
fyea :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 2 2011 03:56pm
Megjelenhetne már valami jobb játék mer unatkozok :S
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 2 2011 04:09pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Mar 2011 23:34)
lassan el kéne mennem diákot csináltatni magamnak, ma elkérte ellenőr, de szerencsére baszott megnézni, hogy lejárt lassan egy éve.


engme tegnap reggel akartak megbüntetni a buszon mert 50%os jegyet vettem diák nélkül
mek kéne csináltatnom :(
meg a személyit is xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257925802581258225835001Next
Closed New Topic New Poll