Quote (RedBlueDevils @ 2 Mar 2011 22:35)
ez csakis fake lehet Oo
nem az a fontos rajta. sztem azt egyik sem nézi

belém már kötöttek azért is...
Quote (ecneB @ 2 Mar 2011 22:38)
4 éve járt le a személyim, már megcsináltattam, de három hónapja megyek érte az okmányirodába. xd
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 22:36)
én a személyimmel vagyok így
lazán toljátok
