d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1257258259260261327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Aug 10 2015 01:03pm
itt
a sok nem-eltés tiltakozik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 15 2015 02:11pm
mfw ha felsooktatasban zenelni tanulsz, es hegedut akarsz/kell venned ezzel kapcsolatban, jogosult vagy majdnem 100k sek diakhitelre itt WutFace
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 15 2015 02:17pm
Quote (SummertimeClothes @ 15 Aug 2015 21:11)
mfw ha felsooktatasban zenelni tanulsz, es hegedut akarsz/kell venned ezzel kapcsolatban, jogosult vagy majdnem 100k sek diakhitelre itt WutFace


vedd fel a hitelt, vegyél hegedűt, add el, vegyél olcsóbbat.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 15 2015 02:30pm
Quote (ace07 @ 15 Aug 2015 22:17)
vedd fel a hitelt, vegyél hegedűt, add el, vegyél olcsóbbat.


minimum 2 evig zenei oktatasban kell reszt venni, az a vonat elment mar sajnos nekem, legfeljebb jovore (vagy talan telen?) tudok majd jelentkezni esetleg valahova, de szerintem fel se vennenek mert sose tanultam zenet

viszont megpalyaztam egy evnyi diakhitelt, amire tenyleg jogosult vagyok, hivatalosan is a kapitalizmus rabszolgaja vagyok innentol, rip
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Aug 16 2015 01:45am
Quote (SummertimeClothes @ 15 Aug 2015 21:30)
minimum 2 evig zenei oktatasban kell reszt venni, az a vonat elment mar sajnos nekem, legfeljebb jovore (vagy talan telen?) tudok majd jelentkezni esetleg valahova, de szerintem fel se vennenek mert sose tanultam zenet

viszont megpalyaztam egy evnyi diakhitelt, amire tenyleg jogosult vagyok, hivatalosan is a kapitalizmus rabszolgaja vagyok innentol, rip


Abbol a diakhitelbol eleg sok sapka fog kijonni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 16 2015 01:47am
Quote (Anarkin @ 10 Aug 2015 21:03)
itt
a sok nem-eltés tiltakozik

Ez.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 18 2015 11:23am
tfw hivatalosan 31en kezdodik a tanev de mar holnaptol fogva vannak >erosen ajanlott oraink, amikre nem tudok bemenni mert nem tudtam roluk maig es mas elfoglaltsagaim vannak
tfw emiatt ugy erzem hogy kudarcra itelt vagyok az elso vizsgamon mar most
rip akademiai (&szocialis) eletem
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 18 2015 11:30am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 18 2015 06:23pm)
tfw hivatalosan 31en kezdodik a tanev de mar holnaptol fogva vannak >erosen ajanlott oraink, amikre nem tudok bemenni mert nem tudtam roluk maig es mas elfoglaltsagaim vannak
tfw emiatt ugy erzem hogy kudarcra itelt vagyok az elso vizsgamon mar most
rip akademiai (&szocialis) eletem


nem is tudtam hogy meg tart a ti
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 18 2015 11:34am
Quote (jarabekg @ 18 Aug 2015 19:30)
nem is tudtam hogy meg tart a ti


top joke m8
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 23 2015 09:58pm
1perc múlva tárgyfelvétel :~D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257258259260261327Next
Add Reply New Topic New Poll