d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1257525762577257825795001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 01:18pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:17)
hol van az "új corvinus"?


vásárcsarnok mellett végigmész, abba az irányba +100m, és balra. kurva nagy új épület, nem téveszted el.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 01:22pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 2 2011 08:16pm)
még ma kéne 25k, de akkora a pangás... :-(


beszélgessünk a bőrkeményedésről a sarkamon

öngyüjtóval próbáltam meggyengíteni, de nem is fájt

nao wat
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 2 2011 01:24pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:22)
beszélgessünk a bőrkeményedésről a sarkamon

öngyüjtóval próbáltam meggyengíteni, de nem is fájt

nao wat


nekem a talpam különböző részein van keményedés

ráadásul mind2 nagylábujjam el volt törve és szarul nőtt össze szoval azok is szépek
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 01:25pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:22)
beszélgessünk a bőrkeményedésről a sarkamon

öngyüjtóval próbáltam meggyengíteni, de nem is fájt

nao wat


basszus nekem is tök durva, ilyen 90 fokos a széle :wacko:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 01:25pm
Quote (Inakwo @ Mar 2 2011 08:24pm)
nekem a talpam különböző részein van keményedés

ráadásul mind2 nagylábujjam el volt törve és szarul nőtt össze szoval azok is szépek


kéne egy lábfétis topik nyitópostokkal nem?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 2 2011 01:25pm
találkoztam pittyven irl egy zsinagógában
és most vérzik az ujjam

ennke topik kéne, h kitaláljátok mi történt!:D
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 01:26pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:25)
kéne egy lábfétis topik nyitópostokkal nem?


szívesen szolgáltatok képet a gyönyörű lábamról hozzá

Quote (Vismajor @ 2 Mar 2011 20:25)
találkoztam pittyven irl egy zsinagógában
és most vérzik az ujjam

ennke topik kéne, h kitaláljátok mi történt!:D


hülye zsidók

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 2 2011 01:26pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 01:27pm
Quote (Vismajor @ Mar 2 2011 08:25pm)
találkoztam pittyven irl egy zsinagógában
és most vérzik az ujjam

ennke topik kéne, h kitaláljátok mi történt!:D


hát ez wtf
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 01:28pm
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:27)
hát ez wtf


kommédia + zsidó, összeállt a kép.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 2 2011 01:49pm
Quote (szabika @ Mar 2 2011 08:27pm)
hát ez wtf


najó nem a zsinagógában hanem elötte :C
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257525762577257825795001Next
Closed New Topic New Poll