Quote (szabika @ 2 Mar 2011 20:25)
kéne egy lábfétis topik nyitópostokkal nem?
szívesen szolgáltatok képet a gyönyörű lábamról hozzá
Quote (Vismajor @ 2 Mar 2011 20:25)
találkoztam pittyven irl egy zsinagógában
és most vérzik az ujjam
ennke topik kéne, h kitaláljátok mi történt!:D
hülye zsidók
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Mar 2 2011 01:26pm