d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1257325742575257625775001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 2 2011 06:37am
Quote (Akizk @ 2 Mar 2011 14:35)
bécigeci partiszemöldök ftw :DDDDDDDDD


:DDDDDDDDDD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 2 2011 07:34am
Quote (Inakwo @ 2 Mar 2011 13:27)
én nem érzek késztetést szerda délután 2kor a kocsmázásra...


én igen
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 2 2011 07:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Mar 2011 14:34)
én igen


szerintem meg hétköznap 2kor menjenek az alkoholisták kocsmába
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 2 2011 09:00am
jajjdekurvajó banánturmixot csináltam *-*
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 2 2011 09:59am
Valahogy le tudom tiltani ezt az 'x jobb, mint y' szarságot fb-n? Csak azoknak a postját/minden postját tudom, akik ezzel játszanak, vagy is csak ezt találtam... ^^
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 2 2011 10:00am
Quote (RedBlueDevils @ 2 Mar 2011 17:00)
jajjdekurvajó banánturmixot csináltam *-*


Azt olvastam, hogy bárium-peroxidot csináltál...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 2 2011 10:18am
kéne jó játék s60 as nokiára, amit mobillal le tudok tölteni és telepíteni. Csak ingyenes játszik, am kb m1 h milyen, el leszek vele. Inb4 google ovi store etc. Gieb dájrekt link.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 2 2011 10:23am
Quote (jarabekg @ 2 Mar 2011 18:18)
kéne jó játék s60 as nokiára, amit mobillal le tudok tölteni és telepíteni. Csak ingyenes játszik, am kb m1 h milyen, el leszek vele. Inb4 google ovi store etc. Gieb dájrekt link.


Keress rá ANgry Birdset. :D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 2 2011 10:30am
Quote (Baleee @ Mar 2 2011 05:23pm)
Keress rá ANgry Birdset. :D


S60ra nincs meg,csak remake
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 2 2011 10:34am
Quote (szabika @ 2 Mar 2011 18:30)
S60ra nincs meg,csak remake


sad.gif
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257325742575257625775001Next
Closed New Topic New Poll