jaj de unalmas volt ez a flamefest
csak átfutottam, kit kell bántani azért, hogy rezs seggbekúrjon?

btw tegnap ágyamból hallottam, hogy rámír valaki msnen, de lusta voltam felkelni, ma reggelre meg lefagyott a gép, ezért nem mentette el historyba (legalábbis akikre gondoltam azok közül egyiknek a historyjában se volt semmi új), hogy derítsem ki ki írt rám? hátha élet-halál kérdése
