d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1257125722573257425755001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 1 2011 11:34pm
jaj de unalmas volt ez a flamefest

csak átfutottam, kit kell bántani azért, hogy rezs seggbekúrjon? :blush:

btw tegnap ágyamból hallottam, hogy rámír valaki msnen, de lusta voltam felkelni, ma reggelre meg lefagyott a gép, ezért nem mentette el historyba (legalábbis akikre gondoltam azok közül egyiknek a historyjában se volt semmi új), hogy derítsem ki ki írt rám? hátha élet-halál kérdése :(
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 1 2011 11:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 2 Mar 2011 10:34)
jaj de unalmas volt ez a flamefest

csak átfutottam, kit kell bántani azért, hogy rezs seggbekúrjon? :blush:

btw tegnap ágyamból hallottam, hogy rámír valaki msnen, de lusta voltam felkelni, ma reggelre meg lefagyott a gép, ezért nem mentette el historyba (legalábbis akikre gondoltam azok közül egyiknek a historyjában se volt semmi új), hogy derítsem ki ki írt rám? hátha élet-halál kérdése :(


Vagy csak haluztál és forever alone.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 1 2011 11:44pm
Quote (josheide @ 2 Mar 2011 06:41)
Vagy csak haluztál és forever alone.


tényleg, ez eddig miért nem jutott eszembe...
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 1 2011 11:46pm
jóreggelt :3
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 1 2011 11:48pm
Quote (Namechange @ 2 Mar 2011 10:46)
jóreggelt :3


Jóreggelt!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 1 2011 11:50pm
Quote (Namechange @ Mar 2 2011 06:46am)
jóreggelt :3


:hello:

Déltől van órám és ilyen tök korán fentvagyok, és ez tök szar. Utálok arra ébredni, hogy olyan éhes vagyok hogy majd behugyozok... Most jól laktam halkrémes pirítóssal, szal lehet ledőlök még egy kicsit.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 2 2011 12:02am
Quote (jarabekg @ 2 Mar 2011 10:50)
:hello:

Déltől van órám és ilyen tök korán fentvagyok, és ez tök szar. Utálok arra ébredni, hogy olyan éhes vagyok hogy majd behugyozok... Most jól laktam halkrémes pirítóssal, szal lehet ledőlök még egy kicsit.


A könyvtárban dolgozok és közben az egyik tanáromnak segítek a kutatásában, de egy kurva táblázatot le kellett gépelnem mert nem tudtam be copy pastelni excelbe.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 2 2011 02:33am
1 hétignincs mobilfacem.... megfogokhalni. mostmár tényleg nem szabad kimozdulnom itthonról D:
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 2 2011 02:53am
Quote (Thomas Cross @ 2 Mar 2011 00:44)
ez pontosan így van. Anyád már az utolsó cseppet is kiszívta belőle, úgyhogy többre nem futotta, bocs.


te mióta vagy ekkora paraszt?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 2 2011 03:09am
Quote (Janou @ 2 Mar 2011 10:53)
te mióta vagy ekkora paraszt?


mióta megszületett

inb4 C\_/ :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257125722573257425755001Next
Closed New Topic New Poll