d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1257025712572257325745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 1 2011 06:00pm
Quote (Rezs @ 2 Mar 2011 01:59)
ne báncsátok szárazt, mer aki bántya azt szárazon kúrom seggbe a bálnafaszommal.


RAJTAM??? :DDDDDDDDDd
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 1 2011 06:02pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 2 2011 12:00am)
RAJTAM??? :DDDDDDDDDd


akár :D
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 1 2011 06:11pm
Quote (Fanka @ 2 Mar 2011 01:46)
ezen röhögtem :D


Örülök ha tetszett :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 1 2011 06:12pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Thomas Cross @ Mar 2 2011 12:11am)
Örülök ha tetszett :D


szopjátok le egymást
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 1 2011 06:14pm
Quote (CyberPunk666 @ 2 Mar 2011 01:49)
annak ellenére, hogy ő milyen stílusban szólt hozzád, nem kellene anyázásba átmenni, mert az már a következő szint és túllő a célon.

amúgy tényleg eléggé idegesítő szoktál lenni.


én írtam annyit hogy "az :)" Erre ő jött azzal hogy leszáradt volna a faszom, nyilván ha nem köt belém nem kezdek anyázni.

Amúgy tudom hogy szoktam idegesítő lenni amikor két percenként beposztolok egy csészét C\_/ hogy lássam kinek borul fel legelőször a bili.
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 1 2011 06:15pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Rezs @ 2 Mar 2011 02:12)
szopjátok le egymást


vagy inkább te szopj le egy huszárszázadot lovastul.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 1 2011 06:16pm
Quote (Thomas Cross @ Mar 2 2011 12:15am)
vagy inkább te szopj le egy huszárszázadot lovastul.


vagy inkább te szopd le xerxész seregét elefántostul.

This post was edited by Rezs on Mar 1 2011 06:18pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 06:16pm
Quote (Thomas Cross @ 2 Mar 2011 01:14)
én írtam annyit hogy "az :)" Erre ő jött azzal hogy leszáradt volna a faszom, nyilván ha nem köt belém nem kezdek anyázni.

Amúgy tudom hogy szoktam idegesítő lenni amikor két percenként beposztolok egy csészét C\_/ hogy lássam kinek borul fel legelőször a bili.


általában annak aki egész nap a gép elött ült és jspn postolgatott. a tartalmasan eltöltött nap kihozza az agressziot egyesekböl
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 1 2011 06:26pm
Quote (Thomas Cross @ Mar 2 2011 12:14am)
én írtam annyit hogy "az :)" Erre ő jött azzal hogy leszáradt volna a faszom, nyilván ha nem köt belém nem kezdek anyázni.

Amúgy tudom hogy szoktam idegesítő lenni amikor két percenként beposztolok egy csészét C\_/ hogy lássam kinek borul fel legelőször a bili.


nagyon fasza gyerek vagy, gondolom erre élvezed tele a saját szádat

This post was edited by Rezs on Mar 1 2011 06:32pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 06:44pm
joccakát minden kedves nyálverőnek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1257025712572257325745001Next
Closed New Topic New Poll