Quote (CyberPunk666 @ 2 Mar 2011 01:49)
annak ellenére, hogy ő milyen stílusban szólt hozzád, nem kellene anyázásba átmenni, mert az már a következő szint és túllő a célon.
amúgy tényleg eléggé idegesítő szoktál lenni.
én írtam annyit hogy "az :)" Erre ő jött azzal hogy leszáradt volna a faszom, nyilván ha nem köt belém nem kezdek anyázni.
Amúgy tudom hogy szoktam idegesítő lenni amikor két percenként beposztolok egy csészét C\_/ hogy lássam kinek borul fel legelőször a bili.