Quote (CyberPunk666 @ 23 Jul 2015 20:36)
Mennyi volt a ponthatár?
Én estire megyek tovább, 25 fő, tisztára, mint egy osztály, főleg hogy a fele úgyis kihal az első félévben.
Kíváncsi vagyok így a minőségre, de szerintem sokkal magasabb lesz, mint nappalin a 300-400+++ emberrel...
300 körül lehet afaik, fogalmam sincs, igazából, meg se néztem, mert tudtam, hogy önköltségesre úgyis felvesznek 420 ponttal a zsebemben