d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1256825692570257125725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 1 2011 03:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 1 Mar 2011 22:51)
ti se kaptok egy kis értesítésta a képernyőn, ha pmet kaptok? ezt miért törölték? :'(


én kapok
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 1 2011 03:08pm
43-0ra vertem a Texanst
muhuhuhuhuhuhaaa
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 1 2011 04:11pm
isten faszat a soulokba
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 1 2011 04:18pm
nba 2000-rel játszottunk lakótársammal ps1-en :D és 102-89 arányban nyertem :P
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2011 04:31pm
Quote (zsansaccount @ 1 Mar 2011 23:18)
nba 2000-rel játszottunk lakótársammal ps1-en :D és 102-89 arányban nyertem :P


fúú mennyit nba-ztem! csak mindig maikor egy nehézségi szinten profi lettem, és szétaláztam mindenkit, átváltottam nehezebbre, ott meg szétaláztak engem, és itt mindig abbahagytam :(
"nba live, two thousand and nine" hajj.. :rolleyes:
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 1 2011 04:32pm
time to die
afk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2011 04:32pm
egy double post keretében jóéjszakát is kívánnék

fail..

This post was edited by tevetava on Mar 1 2011 04:32pm
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 04:34pm
Quote (tevetava @ 1 Mar 2011 23:32)
egy double post keretében jóéjszakát is kívánnék

fail..


szimplán viszont
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 1 2011 04:43pm
Quote (Fanka @ 1 Mar 2011 23:34)
szimplán viszont


:wub:
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Mar 1 2011 05:32pm
Quote (tevetava @ 2 Mar 2011 00:32)
egy double post keretében jóéjszakát is kívánnék

fail..


az :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1256825692570257125725001Next
Closed New Topic New Poll