Quote (zsansaccount @ 1 Mar 2011 23:18)
nba 2000-rel játszottunk lakótársammal ps1-en

és 102-89 arányban nyertem

fúú mennyit nba-ztem! csak mindig maikor egy nehézségi szinten profi lettem, és szétaláztam mindenkit, átváltottam nehezebbre, ott meg szétaláztak engem, és itt mindig abbahagytam

"nba live, two thousand and nine" hajj..