d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1256525662567256825695001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 1 2011 09:15am
kurva msn, letiltott a felhasználómról, mivel túl sok volt benne a levél -.-
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 1 2011 09:31am


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 1 2011 09:35am
Quote (Ad4mz @ 1 Mar 2011 17:31)
http://i52.tinypic.com/t98jg6.png

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


scan
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 10:39am
Quote (Namechange @ 1 Mar 2011 16:35)
spam


fix'd
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Mar 1 2011 10:39am
4re mentem fodraszhoz, szokasos dolgok elhangzanak jon a kerdes, hogy is szoktuk vagni?
elmondom: geppel, a tetejet a max (7) alatt 2vel, hatul es oldalt ezalatt meg 2vel felnyirni, frufrut csak olloval kb befelezni.

kezdjuk is egybol a tetejet :



7-2=2 :D



lelett turva kettesre az egesz, es most ugy nezek ki mint egy jol lakott ovodas. fuck yea
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 1 2011 10:42am
Quote (32rferkipper @ 1 Mar 2011 17:39)
4re mentem fodraszhoz, szokasos dolgok elhangzanak jon a kerdes, hogy is szoktuk vagni?
elmondom: geppel, a tetejet a max (7) alatt 2vel, hatul es oldalt ezalatt meg 2vel felnyirni, frufrut csak olloval kb befelezni.

kezdjuk is egybol a tetejet :

http://www.pollsb.com/photos/o/56618-accident.jpg

7-2=2 :D

http://knowyourmeme.com/system/icons/2611/original/close_enough.png

lelett turva kettesre az egesz, es most ugy nezek ki mint egy jol lakott ovodas. fuck yea


hűvös történet testvérem
Member
Posts: 11,128
Joined: Feb 2 2009
Gold: 18,800.00
Mar 1 2011 10:42am
Quote (32rferkipper @ Mar 1 2011 04:39pm)
4re mentem fodraszhoz, szokasos dolgok elhangzanak jon a kerdes, hogy is szoktuk vagni?
elmondom: geppel, a tetejet a max (7) alatt 2vel, hatul es oldalt ezalatt meg 2vel felnyirni, frufrut csak olloval kb befelezni.

kezdjuk is egybol a tetejet :

http://www.pollsb.com/photos/o/56618-accident.jpg

7-2=2 :D

http://knowyourmeme.com/system/icons/2611/original/close_enough.png

lelett turva kettesre az egesz, es most ugy nezek ki mint egy jol lakott ovodas. fuck yea


Ezen jot nevettem magamba :D
Ezert vágom magamnak es nincs elbaxva(géppel nem is lehet)
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 1 2011 10:43am
Quote (32rferkipper @ 1 Mar 2011 18:39)
4re mentem fodraszhoz, szokasos dolgok elhangzanak jon a kerdes, hogy is szoktuk vagni?
elmondom: geppel, a tetejet a max (7) alatt 2vel, hatul es oldalt ezalatt meg 2vel felnyirni, frufrut csak olloval kb befelezni.

kezdjuk is egybol a tetejet :

http://www.pollsb.com/photos/o/56618-accident.jpg

7-2=2 :D

http://knowyourmeme.com/system/icons/2611/original/close_enough.png

lelett turva kettesre az egesz, es most ugy nezek ki mint egy jol lakott ovodas. fuck yea


ehhez minek fodrász? fölösleges pénzkidobás. én 1x mentem el ugy fodrászhoz hogyjo itt a "hosszu hajam" mehet 1-2 centire.
végez. kettőezeöccáz. mondom köszönöm. azóta magamnak vágom D:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 1 2011 10:45am
miért csak én vagyok olyan perverz ezen a világon, hogy olyan felnőttfilmet akarok nézni amiben magyarul beszélnek :( nem találok seholse: (
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Mar 1 2011 10:45am
Quote (RedBlueDevils @ 1 Mar 2011 17:43)
ehhez minek fodrász? fölösleges pénzkidobás. én 1x mentem el ugy fodrászhoz hogyjo itt a "hosszu hajam" mehet 1-2 centire.
végez. kettőezeöccáz. mondom köszönöm. azóta magamnak vágom D:


felénk ez vagy 400 ft :D

This post was edited by palacsinta on Mar 1 2011 10:45am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1256525662567256825695001Next
Closed New Topic New Poll