4re mentem fodraszhoz, szokasos dolgok elhangzanak jon a kerdes, hogy is szoktuk vagni?
elmondom: geppel, a tetejet a max (7) alatt 2vel, hatul es oldalt ezalatt meg 2vel felnyirni, frufrut csak olloval kb befelezni.
kezdjuk is egybol a tetejet :
http://www.pollsb.com/photos/o/56618-accident.jpg
7-2=2

http://knowyourmeme.com/system/icons/2611/original/close_enough.png
lelett turva kettesre az egesz, es most ugy nezek ki mint egy jol lakott ovodas. fuck yea