Quote (A122 @ 1 Mar 2011 09:57)
ja mi is szoktunk így viccelődni, hogy a united chelseabe játszik meg hasonlók, mondjuk ez nem is teljesen rossz, mert az úgyis london része
csak az a baj hogy ő komolyan is gondolta :DDDDDDdd
sajnos nem az eszért szeretjük a srácot
