d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1256425652566256725685001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 1 2011 02:59am
Quote (A122 @ 1 Mar 2011 09:57)
ja mi is szoktunk így viccelődni, hogy a united chelseabe játszik meg hasonlók, mondjuk ez nem is teljesen rossz, mert az úgyis london része


csak az a baj hogy ő komolyan is gondolta :DDDDDDdd
sajnos nem az eszért szeretjük a srácot :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 1 2011 05:19am
Hamarosan itthon összeáll a 'glett egylet'.
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Mar 1 2011 05:28am
Quote (A122 @ 1 Mar 2011 09:51)
http://www.youtube.com/watch?v=a3m6AigWl1Q


ezen a svájcián beszartam :D
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Mar 1 2011 07:37am
az adókáryám újracsináltatása majdnem drágább mint a személyi és lakcím igazolo egyben.. fasza.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 1 2011 08:46am
Kijavítottam az összes szar repedést a szoba egyik oldalán (a másikon majd holnap, mert nincs annyi hely, hogy rendesen össze lehessen pakolni).



Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 1 2011 08:48am
Quote (Baleee @ Mar 1 2011 03:46pm)
Kijavítottam az összes szar repedést a szoba egyik oldalán (a másikon majd holnap, mert nincs annyi hely, hogy rendesen össze lehessen pakolni).


http://i54.tinypic.com/2a8rebs.jpg
http://i54.tinypic.com/35ioi1k.jpg


azért a bringa ott feszít :D
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 1 2011 08:49am
és ki fényképezett? o.O
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 1 2011 08:51am
Quote (anyd @ 1 Mar 2011 15:48)
azért a bringa ott feszít :D


Tea, Mr Bike?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 1 2011 08:53am
Quote (Inakwo @ 1 Mar 2011 16:49)
és ki fényképezett? o.O


Bátyám.
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 1 2011 08:57am
Quote (Baleee @ 1 Mar 2011 15:53)
Bátyám.


halleren mentem végig ma, házatok előtt is bizony soroksárira hjahjahja
Fel is híttalak volna ha lenne pízem telefonon
Go Back To Magyar Topic List
Prev1256425652566256725685001Next
Closed New Topic New Poll