Quote (A122 @ 1 Mar 2011 09:51)
http://www.youtube.com/watch?v=a3m6AigWl1Q
ez olyan mint amikor az eszes haverom azt mondta amikor a Arsenal a New Castleval játszott és 4-4 lett a vége hogy ha nem nyer az arsenal(már csak az kellet neki mixre) akkor felmegy arsenaliába és szét ver mindenkit
XDDDDDDDd
jot röhögtünk
inb4 arsANAL