d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1256025612562256325645001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 12:21pm
Quote (szabika @ 28 Feb 2011 20:18)


az dejó lehetett :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 28 2011 12:32pm
Olyan kurva ideges voltam ma egész nap:

Azt álmodtam, hogy elmentem a kupiba, előre fizettem prostinak, és bazmeg, fizetés után nem felébredtem?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 28 2011 12:33pm
Quote (jarabekg @ 28 Feb 2011 23:32)
Olyan kurva ideges voltam ma egész nap:

Azt álmodtam, hogy elmentem a kupiba, előre fizettem prostinak, és bazmeg, fizetés után nem felébredtem?


:DDD

Sajnállak. :(
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 12:34pm
Quote (jarabekg @ 28 Feb 2011 20:32)
Olyan kurva ideges voltam ma egész nap:

Azt álmodtam, hogy elmentem a kupiba, előre fizettem prostinak, és bazmeg, fizetés után nem felébredtem?


XD
és ezért voltál ideges egész nap? okj. vagy tán ki is próbáltad ?
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 28 2011 12:34pm
Quote (jarabekg @ 28 Feb 2011 19:32)
Olyan kurva ideges voltam ma egész nap:

Azt álmodtam, hogy elmentem a kupiba, előre fizettem prostinak, és bazmeg, fizetés után nem felébredtem?


facepalm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 28 2011 12:46pm
Quote (jarabekg @ 28 Feb 2011 19:32)
Olyan kurva ideges voltam ma egész nap:

Azt álmodtam, hogy elmentem a kupiba, előre fizettem prostinak, és bazmeg, fizetés után nem felébredtem?


nagy zsidó lehetett
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 28 2011 12:59pm
Quote (szabika @ 28 Feb 2011 19:18)


tangás bikinis brazil csajdrukkerekre számítottam :(
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 28 2011 01:14pm
Quote (Inakwo @ 28 Feb 2011 17:10)
szerintem nagyon jo video meg kurva szép a játék is

bár én nem tudnám sokáig élvezni ezeket az nfs-eket


unalmas az a baj. nem egy carmageddon :)
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Feb 28 2011 02:03pm
valami dobos dobjon rám egy pm-et, ha lehet, kicsit dumálgatni szeretnék, ha lehet : )
Go Back To Magyar Topic List
Prev1256025612562256325645001Next
Closed New Topic New Poll