☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official /care Topic
Prev
1
2559
2560
2561
2562
2563
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 575127
Replies: 50000
Track Topic
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#25601
Feb 28 2011 09:58am
Quote (palacsinta @ Feb 28 2011 04:57pm)
ez most szaggat vagy wat?
vagy csak a videofelvétel miatt?
szaggat?
nem, egyáltalán nem szaggat a gém, szal nemtudom mit érzel.
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#25602
Feb 28 2011 09:59am
Quote (palacsinta @ 28 Feb 2011 17:57)
ez most szaggat vagy wat?
vagy csak a videofelvétel miatt?
hát kicsit szaggatós de khurvára játszható. legalábbis úgy tűnik. aztán ha videofelvétel miatt szaggató videót akarsz látni akkor nézd meg a wowtopikban a videómat.
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#25603
Feb 28 2011 10:01am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 16:58)
szaggat?
nem, egyáltalán nem szaggat a gém, szal nemtudom mit érzel.
nálam szaggat a video,aztán lehet hogy itt a hiba nálam , nemtom
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#25604
Feb 28 2011 10:02am
Quote (palacsinta @ Feb 28 2011 05:01pm)
nálam szaggat a video,aztán lehet hogy itt a hiba nálam , nemtom
Lehet, én 720ba néztem és valóban kicsit úgy tünt, viszont ingame teljesen folyamatos a játék, nulla szaggatás
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#25605
Feb 28 2011 10:03am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 18:02)
Lehet, én 720ba néztem és valóban kicsit úgy tünt, viszont ingame teljesen folyamatos a játék, nulla szaggatás
nemlátom a pmet Vis
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#25606
Feb 28 2011 10:08am
Quote (palacsinta @ 28 Feb 2011 16:57)
ez most szaggat vagy wat?
vagy csak a videofelvétel miatt?
nekem nem szaggatott
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#25607
Feb 28 2011 10:09am
Quote (Inakwo @ Feb 28 2011 05:08pm)
nekem nem szaggatott
És ügyes vagyok?
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#25608
Feb 28 2011 10:09am
Quote (anyd @ 28 Feb 2011 17:09)
wtf ez nem warnos link?
szerintem ő aribb :>
drool
This post was edited by bbaallaaggee on Feb 28 2011 10:16am
Inakwo
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold
:
2,366.74
#25609
Feb 28 2011 10:10am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:09)
És ügyes vagyok?
szerintem nagyon jo video meg kurva szép a játék is
bár én nem tudnám sokáig élvezni ezeket az nfs-eket
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#25610
Feb 28 2011 12:13pm
Quote (Vismajor @ Feb 28 2011 04:52pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QtDvIDW7lEU
de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame
lol mikor az elöb néztem csak 240et engedett és sokkal csúnyább volt xd
hát nem egy gran turismo
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2559
2560
2561
2562
2563
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact