d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255925602561256225635001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 09:58am
Quote (palacsinta @ Feb 28 2011 04:57pm)
ez most szaggat vagy wat?

vagy csak a  videofelvétel miatt?


szaggat?
nem, egyáltalán nem szaggat a gém, szal nemtudom mit érzel.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:59am
Quote (palacsinta @ 28 Feb 2011 17:57)
ez most szaggat vagy wat?

vagy csak a  videofelvétel miatt?


hát kicsit szaggatós de khurvára játszható. legalábbis úgy tűnik. aztán ha videofelvétel miatt szaggató videót akarsz látni akkor nézd meg a wowtopikban a videómat.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 28 2011 10:01am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 16:58)
szaggat?
nem, egyáltalán nem szaggat a gém, szal nemtudom mit érzel.


nálam szaggat a video,aztán lehet hogy itt a hiba nálam , nemtom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 10:02am
Quote (palacsinta @ Feb 28 2011 05:01pm)
nálam szaggat a video,aztán lehet hogy itt a  hiba nálam , nemtom


Lehet, én 720ba néztem és valóban kicsit úgy tünt, viszont ingame teljesen folyamatos a játék, nulla szaggatás
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 10:03am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 18:02)
Lehet, én 720ba néztem és valóban kicsit úgy tünt, viszont ingame teljesen folyamatos a játék, nulla szaggatás


nemlátom a pmet Vis
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 28 2011 10:08am
Quote (palacsinta @ 28 Feb 2011 16:57)
ez most szaggat vagy wat?

vagy csak a  videofelvétel miatt?


nekem nem szaggatott :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 10:09am
Quote (Inakwo @ Feb 28 2011 05:08pm)
nekem nem szaggatott :D


És ügyes vagyok? :wub:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 28 2011 10:09am
Quote (anyd @ 28 Feb 2011 17:09)
wtf ez nem warnos link?

szerintem ő aribb :>


drool

This post was edited by bbaallaaggee on Feb 28 2011 10:16am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 28 2011 10:10am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:09)
És ügyes vagyok? :wub:


szerintem nagyon jo video meg kurva szép a játék is

bár én nem tudnám sokáig élvezni ezeket az nfs-eket
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 28 2011 12:13pm
Quote (Vismajor @ Feb 28 2011 04:52pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QtDvIDW7lEU

de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame :(

lol mikor az elöb néztem csak 240et engedett és sokkal csúnyább volt xd


hát nem egy gran turismo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255925602561256225635001Next
Closed New Topic New Poll