Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 16:52)
http://www.youtube.com/watch?v=QtDvIDW7lEU
de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame

lol mikor az elöb néztem csak 240et engedett és sokkal csúnyább volt xd
ez most szaggat vagy wat?
vagy csak a videofelvétel miatt?