d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255825592560256125625001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:24am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:22)
nfs:hp, unatkoztam és csnáltam múltkor pár képet, és megjött a kedvem a magamutogatáshoz...:D


lenne normális gépem, nekem is lenne hozzá kedvem D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 09:25am
Quote (RedBlueDevils @ Feb 28 2011 04:24pm)
lenne normális gépem, nekem is lenne hozzá kedvem D


van rakat demom is cs:sben, de sajna cs:s muvihoz kell moviemake skill, az meg nincs :D
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:38am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:25)
van rakat demom is cs:sben, de sajna cs:s muvihoz kell moviemake skill, az meg nincs :D


hátén meg wow videókat tolnék ezerrel ha lenne qrvajó graf és nem szaggatna a fraps miatt :(
sad.gif
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 09:38am
Quote (RedBlueDevils @ Feb 28 2011 04:38pm)
hátén meg wow videókat tolnék ezerrel ha lenne qrvajó graf és nem szaggatna a fraps miatt :(
sad.gif


két hónap meló=új gép
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:40am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:38)
két hónap meló=új gép


ja tényleg ha már kertopikban vagyunk. szurkoljatok már hogy felvegyenek ^^ma voltam próbatesztíráson. állítólag majd értesítenek h mehetek e a "fő" tesztírásra.
de btw mivel nem olyan lyo a fizu, sztem 3 hónap lesz a gépig :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 09:41am
Quote (RedBlueDevils @ Feb 28 2011 04:40pm)
ja tényleg ha már kertopikban vagyunk. szurkoljatok már hogy felvegyenek ^^ma voltam próbatesztíráson. állítólag majd értesítenek h mehetek e a "fő" tesztírásra.
de btw mivel nem olyan lyo a fizu, sztem 3 hónap lesz a gépig :D


az én gépem 80ká volt, majd melátod gémpléj videón milyen gém megy el max fpsel
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:42am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:41)
az én gépem 80ká volt, majd melátod gémpléj videón milyen gém megy el max fpsel


na akkor én legyek az első aki megkapja a linket :D az meg is lenne 2 hav alatt.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 28 2011 09:52am


de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame :(

lol mikor az elöb néztem csak 240et engedett és sokkal csúnyább volt xd

This post was edited by Vismajor on Feb 28 2011 09:53am
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 28 2011 09:54am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 17:52)
http://www.youtube.com/watch?v=QtDvIDW7lEU

de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame :(


no offensive de kapd be ha neked ez ronda :D:D:D

iso gép config pmben ha összerakott. ha kész gép akkor lmk link.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 28 2011 09:57am
Quote (Vismajor @ 28 Feb 2011 16:52)
http://www.youtube.com/watch?v=QtDvIDW7lEU

de krva ronda, valszeg azért butította így le a jutyub, emrt majdnem 4 giga volt... mármint mikro vlcben lejátszóttam volt olyan szép mint ingame :(

lol mikor az elöb néztem csak 240et engedett és sokkal csúnyább volt xd


ez most szaggat vagy wat?

vagy csak a videofelvétel miatt?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255825592560256125625001Next
Closed New Topic New Poll