Quote (Nerz8 @ 28 Feb 2011 11:45)
leszedtem a gorillaz összes albumot, melyikek a jó számok, amelyek hasonlók, mint a clint eastwood, meg a feel gond inc?
(végig fogom hallgatni, csak kérdezem)
Dear, Dirty Harry, Rock the house, Tomorrow Comes, Deltron Zero(egyik legjobb szerintem), Stylo, Re Hash
19-2000 bár már rég hallgattam és lehet hogy cimek sem egyeznek
