d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255525562557255825595001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 28 2011 04:50am
Quote (Nerz8 @ 28 Feb 2011 11:45)
leszedtem a gorillaz összes albumot, melyikek a jó számok, amelyek hasonlók, mint a clint eastwood, meg a feel gond inc?

(végig fogom hallgatni, csak kérdezem)


Dear, Dirty Harry, Rock the house, Tomorrow Comes, Deltron Zero(egyik legjobb szerintem), Stylo, Re Hash
19-2000 bár már rég hallgattam és lehet hogy cimek sem egyeznek :)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 28 2011 04:51am
Quote (Inakwo @ 28 Feb 2011 11:50)
Dear, Dirty Harry, Rock the house, Tomorrow Comes, Deltron Zero(egyik legjobb szerintem), Stylo, Re Hash
19-2000 bár már rég hallgattam és lehet hogy cimek sem egyeznek :)


ty, épp a dear megy.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Feb 28 2011 04:52am
Quote (Nerz8 @ Feb 28 2011 10:45am)
leszedtem a gorillaz összes albumot, melyikek a jó számok, amelyek hasonlók, mint a clint eastwood, meg a feel gond inc?

(végig fogom hallgatni, csak kérdezem)


a clint eastwoodot szeretem!
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 28 2011 04:52am
Quote (Inakwo @ 28 Feb 2011 12:50)
Dear, Dirty Harry, Rock the house, Tomorrow Comes, Deltron Zero(egyik legjobb szerintem), Stylo, Re Hash
19-2000 bár már rég hallgattam és lehet hogy cimek sem egyeznek :)


ez nem gorillaz :P
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 28 2011 04:54am
Quote (Nerz8 @ Feb 28 2011 11:51am)
ty, épp a dear megy.


Sunshine is jó!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 28 2011 04:55am
Quote (szabika @ Feb 28 2011 11:54am)
Sunshine is jó!


implying ez starshine akart lenni
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 28 2011 04:56am
Quote (Ad4mz @ 28 Feb 2011 11:52)
ez nem gorillaz :P


igaz btw
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Feb 28 2011 04:57am
Quote (Nerz8 @ 28 Feb 2011 12:45)
leszedtem a gorillaz összes albumot, melyikek a jó számok, amelyek hasonlók, mint a clint eastwood, meg a feel gond inc?

(végig fogom hallgatni, csak kérdezem)


szerintem az összes szám kibaszott jó demon daysről ._.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 28 2011 05:06am
nem merek szellenteni, nehogy egy óvatlan pillanatban belőlem is kiessen egy darab csoki
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Feb 28 2011 07:17am
vao
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255525562557255825595001Next
Closed New Topic New Poll