d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255425552556255725585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 27 2011 11:46pm
egy kikurt oscar miatt vagytok fent? Omg, en legalabb hasznosan toltom az idom. 6 ota fosok q_q
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 28 2011 12:00am
Quote (szabika @ 28 Feb 2011 06:46)
egy kikurt oscar miatt vagytok fent? Omg, en legalabb hasznosan toltom az idom. 6 ota fosok q_q


Nem, én nem tudok aludni.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Feb 28 2011 12:46am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 28 2011 01:20am
Quote (szabika @ 28 Feb 2011 06:46)
egy kikurt oscar miatt vagytok fent? Omg, en legalabb hasznosan toltom az idom. 6 ota fosok q_q


2 éve valahogy hangulatosabb volt, többet nem hinném hogy eljátszom ezt, 2 óra alvás nem annyira ftw material (mondjuk most tök jól vagyok, de du. nem lesz túl nagy élvezet).
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 28 2011 03:27am
Quote (A122 @ Feb 28 2011 07:46am)
http://www.youtube.com/watch?v=_J5UXwHD2YY


old
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 28 2011 04:25am
Ő volt az aki rám irt:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=263506
h. nagy a sigem,az ő jelenlegi sige is nagyobb a megengedettnél..
nevetséges.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 28 2011 04:29am
Quote (harcikacsa17 @ 28 Feb 2011 15:25)
Ő volt az aki rám irt:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=263506
h. nagy a sigem,az ő jelenlegi sige is nagyobb a megengedettnél..
nevetséges.


Mennyi a limit? 70kb ?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 28 2011 04:45am
Quote (josheide @ Feb 28 2011 10:29am)
Mennyi a limit? 70kb ?


igen.
nekem 73 volt,és azért irt.
mostneki majdnem 75.
dehát gondolom rá nem vonatkozik a szabály.
és igen sírok.

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 28 2011 04:46am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 28 2011 04:45am
Quote (josheide @ 28 Feb 2011 12:29)
Mennyi a limit? 70kb ?


Dimension and File Size are the main ones you are looking for. Maximum size for a signature is 70Kb and 400 * 150 pixels.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 28 2011 04:45am
leszedtem a gorillaz összes albumot, melyikek a jó számok, amelyek hasonlók, mint a clint eastwood, meg a feel gond inc?

(végig fogom hallgatni, csak kérdezem)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255425552556255725585001Next
Closed New Topic New Poll