Quote (szabika @ 28 Feb 2011 06:46)
egy kikurt oscar miatt vagytok fent? Omg, en legalabb hasznosan toltom az idom. 6 ota fosok q_q
2 éve valahogy hangulatosabb volt, többet nem hinném hogy eljátszom ezt, 2 óra alvás nem annyira ftw material (mondjuk most tök jól vagyok, de du. nem lesz túl nagy élvezet).