d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255325542555255625575001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 09:59pm
Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 04:57)
Nincs hbo :( Remélem a keresd neten felszólítás, arra utal, hogy van online adás :)


hát valahol biztos van, de én lusta voltam keresni :P hbo honlapján asszem "rádiós közvetítés" van :lol:
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 10:00pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 04:59)
hát valahol biztos van, de én lusta voltam keresni :P hbo honlapján asszem "rádiós közvetítés" van :lol:


Megvan, és nem is akad :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 10:04pm
Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 05:00)
Megvan, és nem is akad :)


nekem előbb hbo akadozott :wacko:

mondjuk annyira nem izgalmas a gála, 4.35-4.55 kicsit félálomban is voltam, kurva hosszú szünetek meg zenék vannak
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 10:06pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 05:04)
nekem előbb hbo akadozott :wacko:

mondjuk annyira nem izgalmas a gála, 4.35-4.55 kicsit félálomban is voltam, kurva hosszú szünetek meg zenék vannak


Elvileg ez a King's speech van a legtöbbre jelölve nem? (Lehet majd meg is nézem utána :D )
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 10:11pm
Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 05:06)
Elvileg ez a King's speech van a legtöbbre jelölve nem? (Lehet majd meg is nézem utána :D )


ja, de eddig

Social Network: 3 Oscar

Eredet: 4 Oscar

A király beszéde: 2 Oscar

mondjuk most jönnek a legfontosabbak kb.

nekem is lesz mit pótolnom majd mostanában, igazából alig láttam párat a jelöltek közül (inception, social network)
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 10:14pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 05:11)
ja, de eddig

Social Network: 3 Oscar

Eredet: 4 Oscar

A király beszéde: 2 Oscar

mondjuk most jönnek a legfontosabbak kb.

nekem is lesz mit pótolnom majd mostanában, igazából alig láttam párat a jelöltek közül (inception, social network)


Én is ezt a kettőt láttam, de az összes ismerősöm mondta, h ez a Fekete hattyú is jó.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 10:16pm
Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 05:14)
Én is ezt a kettőt láttam, de az összes ismerősöm mondta, h ez a Fekete hattyú is jó.


én is jókat hallottam róla, meg Aronofksy nem nagyon lehet rossz :P

de mondjuk érdekelne még
king's speech
fighter
toy story (1-2 :P) 3
true grit
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Feb 27 2011 10:31pm
afk alszok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 10:41pm
hát ez elég foscsy és kiszámítható volt :/
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 10:47pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 05:41)
hát ez elég foscsy és kiszámítható volt :/


Az, és most ki is kölcsönzöm gyorsan a Fekete hattyút a kalóztanyától.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255325542555255625575001Next
Closed New Topic New Poll