Quote (Aston @ Feb 27 2011 11:58pm)
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.
Quote (Christine21 @ Feb 28 2011 12:03am)
*ki kompetens? bbabababalage? miben.
Quote (Aston @ Feb 28 2011 01:07am)
elírtam, "nem kompetens" akart az lenni.
Ha meg nem kompetens valaki valamiben, akkor miért ne lehetne meggyőzni?
Valakinek az aláírásában láttam itt egy olyat, hogy; '..A hülyék mindenben holtbiztosak..'
Persze én sem tartom magam kompetensnek az alapvető vitatémákkal kapcsolatban, amik azzal a pöccsel, kettőnk között felmerültek. Mert azt, hogy olvasgatok néha híreket, meg meghallgatom a híradót + szociológia szakra járok én még nem nevezném teljesen kompetenciának, hisz a diplomám nincs még meg és igazából semmit sem tettem le az asztalra aminek bármi nyoma lenne.
De nem tartom magam meggyőzhetetlennek. Csak normális érvek kellenek hozzá, normális stílusban. Amit én szerintem mindig megadtam a viták során, ám ugyanez kisbalázsról már szerintem nem mondható el.