d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1255225532554255525565001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 06:44pm
Quote (RedBlueDevils @ 28 Feb 2011 01:38)
najolvan. elteszem magam mára.mindjárt kelni kell és indulni suliba aláírni a leszámoltatós papírokat aztán go melót keresni. fckyeah


jóéjt

én meg lassan átvándorlok a nappaliba
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 27 2011 07:07pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:03)
*ki kompetens? bbabababalage? miben.
**true. s bár nemigen szoktam postolni hunsubra, azért sokat olvasgattam miket irkáltok és meg kell mondjam bazur írásai mindig a legszimpatikusabbak között volt..
sry bazur.


elírtam, "nem kompetens" akart az lenni.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 07:56pm
Hogy miket talál az ember, ha éjszaka unatkozik...
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Feb 27 2011 07:57pm
Quote (ZsDanee @ Feb 28 2011 03:56am)
Hogy[/COLOR]mikettalálazember,haéjszaka[COLOR=rgb(0, 51, 255)]unatkozik...


én a hánterek isteni íját szeretném megtalálni :(
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 07:58pm
Quote (Liliomtipro @ 28 Feb 2011 02:57)
én a hánterek isteni íját szeretném megtalálni :(


WOW? Sok szerencsét hozzá :D
Sajnos a gépen nem fut semmi játék, ami most érdekelne, egy filmet már megnéztem, de nem tudok aludni.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 08:03pm


Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 02:58)
WOW? Sok szerencsét hozzá :D
Sajnos a gépen nem fut semmi játék, ami most érdekelne, egy filmet már megnéztem, de nem tudok aludni.


nézz oscart
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 09:15pm
Quote (Aston @ Feb 27 2011 11:58pm)
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.

Quote (Christine21 @ Feb 28 2011 12:03am)
*ki kompetens? bbabababalage? miben.

Quote (Aston @ Feb 28 2011 01:07am)
elírtam, "nem kompetens" akart az lenni.

Ha meg nem kompetens valaki valamiben, akkor miért ne lehetne meggyőzni?
Valakinek az aláírásában láttam itt egy olyat, hogy; '..A hülyék mindenben holtbiztosak..'
Persze én sem tartom magam kompetensnek az alapvető vitatémákkal kapcsolatban, amik azzal a pöccsel, kettőnk között felmerültek. Mert azt, hogy olvasgatok néha híreket, meg meghallgatom a híradót + szociológia szakra járok én még nem nevezném teljesen kompetenciának, hisz a diplomám nincs még meg és igazából semmit sem tettem le az asztalra aminek bármi nyoma lenne.
De nem tartom magam meggyőzhetetlennek. Csak normális érvek kellenek hozzá, normális stílusban. Amit én szerintem mindig megadtam a viták során, ám ugyanez kisbalázsról már szerintem nem mondható el.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 09:55pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 03:03)
nézz oscart


Azt kerestem, de nem találtam semelyik csatornán itthon, hol adták/adják?
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 09:56pm
Quote (ZsDanee @ 28 Feb 2011 04:55)
Azt kerestem, de nem találtam semelyik csatornán itthon, hol adták/adják?


hbo

még fél óra, de most jönnek a legjobbak, keresd neten
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 09:57pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 04:56)
hbo

még fél óra, de most jönnek a legjobbak, keresd neten


Nincs hbo :( Remélem a keresd neten felszólítás, arra utal, hogy van online adás :)

Edit: megtaláltam neten.

This post was edited by ZsDanee on Feb 27 2011 09:59pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1255225532554255525565001Next
Closed New Topic New Poll