Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 02:22)
nyilván ez csak az én véleményem, mondjuk ez épp olyan dolog, amiben elég könnyű objektív nézőpontból nézni, van egy szabály, amit te elfogadsz azzal, hogy igénybe veszed a máv szolgáltatásait, és ha nem fizetsz érte, akkor megszeged ezt a "megállapodást", ezek után nincs jogod felháborodni. és az sem mentség, hogy eddig nem mertek leszállítani ezért.
akkor ismét leírom, nem "csak" ezen háborodtam fel. de had ne kelljen tovább vesézne a sztorit eme topikban.
történt ennél jobb dolog is este
