Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 00:53)
Valóban, legalább a véleményét meg tudja fogalmazni és nem pure takaroggyozik' mint syl.
De attól még rohadjon meg. Én rohadt mód türelmes vagyok minden tekintetben. De ez a fasz beszélgetéseink során néha úgy ki tud borítani, hogy rohadt mód nagyonnagyon szívesen televerném azt a nagyképű, lekezelő bajszos fejét.:D
néha vagyunk így egy páran, de ha félig bölcs akarsz maradni, akkor leugatod, h buta náci és tovább lépsz.
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.
a probléma szikráját meg felfogni sem sikerült, h ez honnan indult
az meg, h beszóltál bazurnak igen csak a lelkembe tiport, mert kurvára egyike azoknak a keveseknek, akik megtudják őrizni a higgadt és kultúrált személyiségüket a fórumon is.
a náci-libsi pedig üvölt magáról, h viccelődés, ne végy' mindent ennyire véres szájjal.