d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1254925502551255225535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 05:45pm
Quote (RedBlueDevils @ 28 Feb 2011 00:40)
részemről Bazúrt én is sokkal jobbfejnek képzeltem....


Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 00:38)
Ez az. Téged értelmesebbnek gondoltalak a postjaid alapján, mint ezt a kis faszt.
Leírom, hogy lmp azt máris cigánybuzi vagyok.


félig viccből írtam, de vedd csak magadra

balage meg értelmes, csak a stílusával van baj

ja egyébként meg szánalmas, hogy én vagyok a nem jófej, mert nemtetszésemet fejezem ki azzal kapcsolatban, hogy tömegesen blicceltek

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Feb 27 2011 05:46pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:48pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 01:45)
félig viccből írtam, de vedd csak magadra

balage meg értelmes, csak a stílusával van baj

ja egyébként meg szánalmas, hogy én vagyok a nem jófej, mert nemtetszésemet fejezem ki azzal kapcsolatban, hogy tömegesen blicceltek


Bazurkám nem így akartam érteni.. most valahogy olyan állapotban vagyok hogy inkább megsem próbálom újrafogalmazni :DD:D
4hónap pihi után újrabebaszás... vissza kell zökkenni a régi kerékvágásba...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:49pm
Quote (RedBlueDevils @ Feb 27 2011 11:44pm)
nem nemigazán ismerős. mellesleg ha te is voltál túrázni már RBD vel vonattal, akkor te is tudhatod hogy hogy mennek a dolgok szal legalább te állj már ki mellettem :DDD

Igen, tudom. De attól még, ha objektíven gondolunk bele, akkor baszúrnak van igaza.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:52pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:49)
Igen, tudom. De attól még, ha objektíven gondolunk bele, akkor baszúrnak van igaza.


igaza is lehetne de ez nálunk már úgymond megszokott és nem csak a mi részünkről ugyanis a rend hű őrei és a kallerek részéről is elfogadott tény volt már ez. mellesleg nem csak a mávról van szó hanem pesten úgy tuszkolnak minket metrókra meg a satöbbi tömegközlekedésre hogy esélyünk se lenne fizetni érte :D szal ezek után nemtudom a vonat miért baj...

/e a srác neve ismerős.... de nem ugrik be

This post was edited by RedBlueDevils on Feb 27 2011 05:52pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:53pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 27 2011 11:45pm)
félig viccből írtam, de vedd csak magadra

balage meg értelmes, csak a stílusával van baj


ja egyébként meg szánalmas, hogy én vagyok a nem jófej, mert nemtetszésemet fejezem ki azzal kapcsolatban, hogy tömegesen blicceltek

Valóban, legalább a véleményét meg tudja fogalmazni és nem pure takaroggyozik' mint syl.
De attól még rohadjon meg. Én rohadt mód türelmes vagyok minden tekintetben. De ez a fasz beszélgetéseink során néha úgy ki tud borítani, hogy rohadt mód nagyonnagyon szívesen televerném azt a nagyképű, lekezelő bajszos fejét.:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:57pm
Quote (RedBlueDevils @ Feb 27 2011 11:52pm)
igaza is lehetne de ez nálunk már úgymond megszokott és nem csak a mi részünkről ugyanis a rend hű őrei és a kallerek részéről is elfogadott tény volt már ez. mellesleg nem csak a mávról van szó hanem pesten úgy tuszkolnak minket metrókra meg a satöbbi tömegközlekedésre hogy esélyünk se lenne fizetni érte :D szal ezek után nemtudom a vonat miért baj...
/e a srác neve ismerős.... de nem ugrik be

Yap, mert mekkora meló már egyesével végigmenni mindenki, hogy jegy.. pláne mikor a fele brigád be van kúrva..:D
Viszont most gondolom szigorítások voltak náluk is. És oké, hogy eddig így volt. De amíg nem szóltak érte -objektíven nézve- addig se volt normális dolog.
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Feb 27 2011 05:58pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 00:53)
Valóban, legalább a véleményét meg tudja fogalmazni és nem pure takaroggyozik' mint syl.
De attól még rohadjon meg. Én rohadt mód türelmes vagyok minden tekintetben. De ez a fasz beszélgetéseink során néha úgy ki tud borítani, hogy rohadt mód nagyonnagyon szívesen televerném azt a nagyképű, lekezelő bajszos fejét.:D


néha vagyunk így egy páran, de ha félig bölcs akarsz maradni, akkor leugatod, h buta náci és tovább lépsz.
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.
a probléma szikráját meg felfogni sem sikerült, h ez honnan indult

az meg, h beszóltál bazurnak igen csak a lelkembe tiport, mert kurvára egyike azoknak a keveseknek, akik megtudják őrizni a higgadt és kultúrált személyiségüket a fórumon is.
a náci-libsi pedig üvölt magáról, h viccelődés, ne végy' mindent ennyire véres szájjal.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 06:01pm
Quote (Aston @ 28 Feb 2011 00:58)
néha vagyunk így egy páran, de ha félig bölcs akarsz maradni, akkor leugatod, h buta náci és tovább lépsz.
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.
a probléma szikráját meg felfogni sem sikerült, h ez honnan indult

az meg, h beszóltál bazurnak igen csak a lelkembe tiport, mert kurvára egyike azoknak a keveseknek, akik megtudják őrizni a higgadt és kultúrált személyiségüket a fórumon is.
a náci-libsi pedig üvölt magáról, h viccelődés, ne végy' mindent ennyire véres szájjal.


hát még az enyémbe :(

mondjuk rlben nem mindig vagyok ilyen higgadt sajna :cry:
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2011 06:02pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:53)
Valóban, legalább a véleményét meg tudja fogalmazni és nem pure takaroggyozik' mint syl.
De attól még rohadjon meg. Én rohadt mód türelmes vagyok minden tekintetben. De ez a fasz beszélgetéseink során néha úgy ki tud borítani, hogy rohadt mód nagyonnagyon szívesen televerném azt a nagyképű, lekezelő bajszos fejét.:D


állok elébe. az valóban kurvajó megoldás lenne mindenre.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 06:03pm
Quote (Aston @ Feb 27 2011 11:58pm)
néha vagyunk így egy páran, de ha félig bölcs akarsz maradni, akkor leugatod, h buta náci és tovább lépsz.
meggyőzni úgyse fogsz egy kompetens embert.*
a probléma szikráját meg felfogni sem sikerült, h ez honnan indult

az meg, h beszóltál bazurnak igen csak a lelkembe tiport, mert kurvára egyike azoknak a keveseknek, akik megtudják őrizni a higgadt és kultúrált személyiségüket a fórumon is.
a náci-libsi pedig üvölt magáról, h viccelődés, ne végy' mindent ennyire véres szájjal.**


*ki kompetens? bbabababalage? miben.
**true. s bár nemigen szoktam postolni hunsubra, azért sokat olvasgattam miket irkáltok és meg kell mondjam bazur írásai mindig a legszimpatikusabbak között volt..
sry bazur.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1254925502551255225535001Next
Closed New Topic New Poll