d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12542552562572585001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 11 2013 01:51pm
Quote (sylke @ Apr 11 2013 08:38pm)
még mindig


ma ment ki az első kis hullám és lesz még egy csomó osztogatás
hozzánk fog jönni remélhetőleg egy raklapnyi, mert egy 100+ tagú guildként jelentkeztünk rá csoportosan
ha valakinek nem kell a key vagy inkább ESO-ra vár, akkor majd beposztolom ide vagy a játék topicjába
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 11 2013 02:26pm
kaptam egy nap frissülést niggerezés miatt

visszajövök, és 5 perc alatt fogcsikorgatva idegrohamot kapok tass postjaitól
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 11 2013 04:04pm
hogy szakadt volna az anyjába kurva szomszédomnak a feje
MI A KURVA ANNYÁÉRT ÉJFÉLKOR ÁLL NEKI MINDEN KIBASZOTT NAP ZUHANYOZNI AMIKOR ALUDNÉK


ASDDAS__DAS_DAS_DASDAS_DAS_DASD_DAS
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 11 2013 04:06pm
Quote (fahrii @ 12 Apr 2013 00:04)
hogy szakadt volna az anyjába kurva szomszédomnak a feje
MI A KURVA ANNYÁÉRT ÉJFÉLKOR ÁLL NEKI MINDEN KIBASZOTT NAP ZUHANYOZNI AMIKOR ALUDNÉK


ASDDAS__DAS_DAS_DASDAS_DAS_DASD_DAS


milyen fasza ház lehet, ahol a szomszéd zuhanyzásától nem lehet aludni :D

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 11 2013 04:13pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 11 2013 04:10pm
Quote (CyberPunk666 @ 11 Apr 2013 23:06)
milyen fasza ház lehet, ahol a szomszéd zuhanyzásától ne, lehet aludni :D


koliban lakom, közös a fürdőszoba a szomszéd szobával
felfogni nem tudom mi a faszért nem lehet letudni a zuhanyzást este...

This post was edited by fahrii on Apr 11 2013 04:10pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 11 2013 04:10pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 12 2013 12:06am)
milyen fasza ház lehet, ahol a szomszéd zuhanyzásától ne, lehet aludni :D


gondolom koliban van
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2013 04:11pm
Quote (fahrii @ 12 Apr 2013 00:10)
koliban lakom, közös a fürdőszoba a szomszéd szobával
felfogni nem tudom mi a faszért nem lehet letudni a zuhanyzást este...


Ne sírjál, nálam nem ritka, hogy hajnali 2kor zuhanyzom szóval még jól jártál.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 11 2013 04:14pm
azt el is felejtettem írni hogy a tag szerintem homokos
nem túlzok
minden reggel 7től 8ig a fürdőszobába van és SZÉPÍTKEZIK

este is ki-be járkál, tegnap pl éppen kenegette magát valami barna alapozószerű lószarral

Quote (Rawen @ 11 Apr 2013 23:11)
Ne sírjál, nálam nem ritka, hogy hajnali 2kor zuhanyzom szóval még jól jártál.


gondolom te is minden nap reggel 7kor kellsz

This post was edited by fahrii on Apr 11 2013 04:15pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 11 2013 04:26pm
Quote (fahrii @ Apr 12 2013 12:14am)
azt el is felejtettem írni hogy a tag szerintem homokos
nem túlzok
minden reggel 7től 8ig a fürdőszobába van és SZÉPÍTKEZIK

este is ki-be járkál, tegnap pl éppen kenegette magát valami barna alapozószerű lószarral



gondolom te is minden nap reggel 7kor kellsz


úgy hívják ezt, hogy metroszexuális
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 11 2013 04:35pm
Quote (Saenchai @ 12 Apr 2013 00:26)
úgy hívják ezt, hogy metroszexuális


az részhalmaza a buzik halmazásnak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12542552562572585001Next
Closed New Topic New Poll