azt el is felejtettem írni hogy a tag szerintem homokos
nem túlzok
minden reggel 7től 8ig a fürdőszobába van és SZÉPÍTKEZIK
este is ki-be járkál, tegnap pl éppen kenegette magát valami barna alapozószerű lószarral
Quote (Rawen @ 11 Apr 2013 23:11)
Ne sírjál, nálam nem ritka, hogy hajnali 2kor zuhanyzom szóval még jól jártál.
gondolom te is minden nap reggel 7kor kellsz
This post was edited by fahrii on Apr 11 2013 04:15pm