Quote (Cpt_Ghost @ Jul 18 2015 02:31pm)
Mondjuk implying attol lesz vki ertelmes h jo jegyet kap matekbol. Eleve ott kene kezdeni h normalis fizetest a tanaroknak hogy vonzo es nepszeru palya legyen es ki lehessen baszni a tanitasra alkalmatlan tanarokat, mert rengeteg ilyen van. Onnantol lehetne a tantervvel is varialni, de en ott is ezt csinalnam kb, ha kitalalod h legyen heti tiz ora matek azzal csak azt eres el h megjobban fogja utalni az atlag diak. Kar h nem vagyok otthon, majd este irok reszletesebb velemenyt is
Igen. A középszintű matek olyan alapvető gondolkodási képességeket igényel, hogy aki nem üti meg a 4-es szintet, annak nincs nagyon keresgélni valója sehol.
És most, hogy volt a sztenderdtől eltérő feladat, ami gondolkodást igényelt volna, máris borul az egész ország.
Ami amúgy még nagyon reprezentatív, hogy az emelt érettségik egész jók lettek, szóval a szegregáció tovább erősödött.