d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1254825492550255125525001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2011 05:34pm
Quote (RedBlueDevils @ 28 Feb 2011 01:34)
semmi bajom veled de azért védeni se akarlak mert tudsz nagy baromságokat mondani, de igazad van, és szerintem jobb ha ráhagyod mert úgyis neki van igaza mert ő a lazább...
tudod a monitor mögött midnenki tud ilyen lenni ;)


hát azért rajtad is besírok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 05:35pm
Quote (bbaallaaggee @ 28 Feb 2011 00:34)
hát azért rajtad is besírok


neonáci - libsi szerelem, nincs is szebb
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 01:35)
neonáci - libsi szerelem, nincs is szebb


és ki a neonáci? oO
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 05:36pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:35)
neonáci - libsi szerelem, nincs is szebb


:D:D:D:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 27 2011 11:35pm)
neonáci - libsi szerelem, nincs is szebb

Ez az. Téged értelmesebbnek gondoltalak a postjaid alapján, mint ezt a kis faszt.
Leírom, hogy lmp azt máris cigánybuzi vagyok.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2011 05:40pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:38)
Ez az. Téged értelmesebbnek gondoltalak a postjaid alapján, mint ezt a kis faszt.
Leírom, hogy lmp azt máris cigánybuzi vagyok.


nem. buta vagy. ez rosszabb.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:40pm
részemről Bazúrt én is sokkal jobbfejnek képzeltem....
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:40pm
Quote (bbaallaaggee @ Feb 27 2011 11:40pm)
nem. buta vagy. ez rosszabb.

értelek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:43pm
Quote (RedBlueDevils @ Feb 27 2011 11:40pm)
részemről Bazúrt én is sokkal jobbfejnek képzeltem....

Abban azért igaza van, hogy ha felülsz a vonatra akkor váltsd már meg a jegyet :D
És én tudom miről beszélsz, mert én is mentem régen sokszor az rbd-vel túrázni. De az az érzés amit akkor érzel még valójában nem jogosít fel arra, hogy leszard a dolgokat :)

Most már úgyis mondtam, hogy nem vagyok lány...


2 éves kép..
A Grisinkov Alexet ismered? :D
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:44pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:43)
Abban azért igaza van, hogy ha felülsz a vonatra akkor váltsd már meg a jegyet :D
És én tudom miről beszélsz, mert én is mentem régen sokszor az rbd-vel túrázni. De az az érzés amit akkor érzel még valójában nem jogosít fel arra, hogy leszard a dolgokat :)

Most már úgyis mondtam, hogy nem vagyok lány...
http://i55.tinypic.com/1056138.jpg

2 éves kép..
A Grisinkov Alexet ismered? :D


nem nemigazán ismerős. mellesleg ha te is voltál túrázni már RBD vel vonattal, akkor te is tudhatod hogy hogy mennek a dolgok szal legalább te állj már ki mellettem :DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1254825492550255125525001Next
Closed New Topic New Poll