Quote (RedBlueDevils @ Feb 27 2011 11:40pm)
részemről Bazúrt én is sokkal jobbfejnek képzeltem....
Abban azért igaza van, hogy ha felülsz a vonatra akkor váltsd már meg a jegyet

És én tudom miről beszélsz, mert én is mentem régen sokszor az rbd-vel túrázni. De az az érzés amit akkor érzel még valójában nem jogosít fel arra, hogy leszard a dolgokat

Most már úgyis mondtam, hogy nem vagyok lány...

2 éves kép..
A Grisinkov Alexet ismered?
