d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1254725482549255025515001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2011 05:05pm
Quote (RedBlueDevils @ 28 Feb 2011 01:03)
nem, nem érted jól. kurvára nem ezen vagyok felháborodva. és mellesleg kurvára leírtam hogy dióhéjban ennyi szal nemtom mi a faszt kell megint oltogatni...


de bazdmeg
szerinted
ha te nem veszel jegyet, akkor az úgy fasza, úgysem miattad mennek csődbe
ha veszel jegyet, akkor attól nem lesz faszább semmi, csak gazdagabb lesz a MÁV CEO



oké, szembejössz az utcán, le foglak szúrni, és elveszem minden pénzed. ettől senkinek nem lesz rosszabb, viszont ha te azt a pénzt megtarthatnád, attól te gazdagabb maradnál, ergo ha én téged megkárosítlak, az tök jogos

Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:03)
Már megtetted. S minő csoda egy újabb fasz kiröppent a szádon.


cserélj tampont és takarodj aludni

This post was edited by bbaallaaggee on Feb 27 2011 05:06pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 05:05pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 00:03)
Már megtetted. S minő csoda egy újabb fasz kiröppent a szádon.


te figyelj. takarodj már el, jó?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:08pm
Quote (bbaallaaggee @ 28 Feb 2011 01:05)
de bazdmeg
szerinted
ha te nem veszel jegyet, akkor az úgy fasza, úgysem miattad mennek csődbe
ha veszel jegyet, akkor attól nem lesz faszább semmi, csak gazdagabb lesz a MÁV CEO



oké, szembejössz az utcán, le foglak szúrni, és elveszem minden pénzed. ettől senkinek nem lesz rosszabb, viszont ha te azt a pénzt megtarthatnád, attól te gazdagabb maradnál, ergo ha én téged megkárosítlak, az tök jogos



cserélj tampont és takarodj aludni


igen ez teljesen ugyanazt jelenti. gg
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 05:08pm
6 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): tevetava, sylke, bbaallaaggee, Opsilo, Christine21, palacsinta

legalább akkor ide írj valamit, legalább nem fogod megint szétkúrni a szép nős topicot
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:15pm
Quote (Christine21 @ Feb 27 2011 11:03pm)
Már megtetted. S minő csoda egy újabb fasz kiröppent a szádon.

Quote (bbaallaaggee @ Feb 27 2011 11:05pm)
cserélj tampont és takarodj aludni

De ha így folytatod be is fog röppenni egy.
Hányok az alpári büdös paraszt stílusodtól.

tevetava neked viszont már tényleg aludni kéne, nem?
Bár már lassan felnőtt vagy, s te is megmutatod a roppant laza barátod után mennyire oda tudod mondani, te is ügyes vagy.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 27 2011 05:16pm
mi a csöcs ez az azpara blog? mindenki ezt lájkolja facebookon...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 05:17pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 00:15)
De ha így folytatod be is fog röppenni egy.
Hányok az alpári büdös paraszt stílusodtól.

tevetava neked viszont már tényleg aludni kéne, nem?
Bár már lassan felnőtt vagy, s te is megmutatod a roppant laza barátod után mennyire oda tudod mondani, te is ügyes vagy.


ÁÁÁÁÁÁÁ :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Feb 27 2011 05:17pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:15)
De ha így folytatod be is fog röppenni egy.
Hányok az alpári büdös paraszt stílusodtól.

tevetava neked viszont már tényleg aludni kéne, nem?
Bár már lassan felnőtt vagy, s te is megmutatod a roppant laza barátod után mennyire oda tudod mondani, te is ügyes vagy.


legalább fogysz egy picit
bár attól sem lesznek értelmesebb hozzászólásaid
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 27 2011 05:30pm
Quote (bbaallaaggee @ Feb 27 2011 11:17pm)
legalább fogysz egy picit
bár attól sem lesznek értelmesebb hozzászólásaid

Na jó, nem vagyok lány
Már nem bírom kultúráltan geci.. ekkora arrogáns faszparaszttal mióta élek nem találkoztam még.
Pls nézz kevesebb filmet, ahol a szereplő olyan kurvalaza mint a sigedben és megold mindent meg beolt mindenkit.. vagy nem tudom.. mondd anyádnak basszon már le egyet..
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 05:34pm
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:30)
Na jó, nem vagyok lány
Már nem bírom kultúráltan geci.. ekkora arrogáns faszparaszttal mióta élek nem találkoztam még.
Pls nézz kevesebb filmet, ahol a szereplő olyan kurvalaza mint a sigedben és megold mindent meg beolt mindenkit.. vagy nem tudom.. mondd anyádnak basszon már le egyet..


semmi bajom veled de azért védeni se akarlak mert tudsz nagy baromságokat mondani, de igazad van, és szerintem jobb ha ráhagyod mert úgyis neki van igaza mert ő a lazább...
tudod a monitor mögött midnenki tud ilyen lenni ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1254725482549255025515001Next
Closed New Topic New Poll