Quote (RedBlueDevils @ 28 Feb 2011 01:03)
nem, nem érted jól. kurvára nem ezen vagyok felháborodva. és mellesleg kurvára leírtam hogy dióhéjban ennyi szal nemtom mi a faszt kell megint oltogatni...
de bazdmeg
szerinted
ha te nem veszel jegyet, akkor az úgy fasza, úgysem miattad mennek csődbe
ha veszel jegyet, akkor attól nem lesz faszább semmi, csak gazdagabb lesz a MÁV CEO
oké, szembejössz az utcán, le foglak szúrni, és elveszem minden pénzed. ettől senkinek nem lesz rosszabb, viszont ha te azt a pénzt megtarthatnád, attól te gazdagabb maradnál, ergo ha én téged megkárosítlak, az tök jogos
Quote (Christine21 @ 28 Feb 2011 01:03)
Már megtetted. S minő csoda egy újabb fasz kiröppent a szádon.
cserélj tampont és takarodj aludni
This post was edited by bbaallaaggee on Feb 27 2011 05:06pm