d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1254525462547254825495001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 04:37pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:27)
D:
rövid sztori az hogy már nagyon nagyon sok éve a pesti túrákra ingyen vonatozunk (sosem volt belőle baja senkinek sem kaller sem sün) most mégis úgydöntöttek a sünök und kallerek hogy ők márcsak kemények engem megbasztak 8k huf ra és sógoromat meg elvitték mert hogy hivatalos személy elleni erőszak ( kivette a sün kezéből a személyijét). aztán meccs után hazafele megintcsak bekeményítettek leszállítattak mindenkit aztmondták hogy akkor lehet megvenni a jegyeket és ahogy akartuk megvenni a jegyeket becsukták az összes ajtót és elindítatták a vonatot...
sétálhattunk át 1-2 települést a köv vonat miatt...
cigánykurvaanyjukat :@


mekkora gecik, hogy nem engednek jegy nélkül utazni...
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:38pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:37)
mekkora gecik, hogy nem engednek jegy nélkül utazni...


sorold fel nekem kérlek azokat a hazai brigádokat akik minden voanatos túrán mind a párszázan megveszik a jegyeket. és mondtam h ez csak dióhéjban. mind1 azért nem is akartam le írni mert aki nincs benne az ilyenben az úgyis csak ugyfogja fel h igern mert faszok vagytok és megérdemlitek.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 04:40pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:38)
sorold fel nekem kérlek azokat a hazai brigádokat akik minden voanatos túrán mind a párszázan megveszik a jegyeket. és mondtam h ez csak dióhéjban. mind1 azért nem is akartam le írni mert aki nincs benne az ilyenben az úgyis csak ugyfogja fel h igern mert faszok vagytok és megérdemlitek.


öö.. mi speciel megvesszük a jegyet
ha meg nem írod le a teljes sztorit, akkor mi a fasznak írsz akármit is, amiből mi "úgyis csak azt szűrjük le, hogy.." ???
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:42pm
Quote (tevetava @ 28 Feb 2011 00:40)
öö.. mi speciel megvesszük a jegyet
ha meg nem írod le a teljes sztorit, akkor mi a fasznak írsz akármit is, amiből mi "úgyis csak azt szűrjük le, hogy.." ???


miért ti kik vagytok? ha szabad kérdezni?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 04:44pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:42)
miért ti kik vagytok? ha szabad kérdezni?


capoeira csoport, évente egyszer mindig 100+ ember lemegy vidékre, év közben pedig nagyon sokat utazik nagyon sok ember vonaton. miért nem lehet megvenni azt a jegyet amit azért veszel, hogy a TE általad használt szolgáltatást MIATTAD jobbá tegyék? továbbmegyek. miért kell ezen NEKED felháborodni?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:46pm
Quote (tevetava @ 28 Feb 2011 00:44)
capoeira csoport, évente egyszer mindig 100+ ember lemegy vidékre,  év közben pedig nagyon sokat utazik nagyon sok ember vonaton. miért nem lehet megvenni azt a jegyet amit azért veszel, hogy a TE általad használt szolgáltatást MIATTAD jobbá tegyék? továbbmegyek. miért kell ezen NEKED felháborodni?


akkor ha most nem érted én szurkolói csoportokról beszélek. ami sztem teljesen más. mellesleg attól hogy mi 1 alkalommal nem vesszük meg a jegyeket, nem megy csődbe a máv. viszont ha megvesszük, közel nem lesz jobb, csak a tulajoknak megy több pénz a zsebükbe....
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 04:48pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:46)
akkor ha most nem érted én szurkolói csoportokról beszélek. ami sztem teljesen más. mellesleg attól hogy mi 1 alkalommal nem vesszük meg a jegyeket, nem megy csődbe a máv. viszont ha megvesszük, közel nem lesz jobb, csak a tulajoknak megy több pénz a zsebükbe....


kíváncsi vagyok, ha holnaptól mindenki ezzel a filozófiával élne, mit szólnál 1 hónap múlva :)
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:49pm
Quote (tevetava @ 28 Feb 2011 00:48)
kíváncsi vagyok, ha holnaptól mindenki ezzel a filozófiával élne, mit szólnál 1 hónap múlva :)


ja mert hogy most senkin nem él így senki nem bliccel mindenki mindig megveszi az adott útvonalra a neki szóló jegyet. okj
akkor szerintem nem ilyen állapotban lenne a máv..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 04:51pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:49)
ja mert hogy most senkin nem él így senki nem bliccel mindenki mindig megveszi az adott útvonalra a neki szóló jegyet. okj
akkor szerintem nem ilyen állapotban lenne a máv..


wat. tehát ha más nem tartja be a törvényeket, akkor nekem se kell?
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:53pm
Quote (tevetava @ 28 Feb 2011 00:51)
wat. tehát ha más nem tartja be a törvényeket, akkor nekem se kell?


akkor olvasd el megint az első postom.
a pesti túrákra már soksok éve jegy nélkül megyünk. ami egy évben 3-4 van...
ezen kívül, mindenki normális ember, és ha vonatozik buszozik etc, megveszik a jegyeket stb.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1254525462547254825495001Next
Closed New Topic New Poll