Quote (tevetava @ 28 Feb 2011 00:44)
capoeira csoport, évente egyszer mindig 100+ ember lemegy vidékre, év közben pedig nagyon sokat utazik nagyon sok ember vonaton. miért nem lehet megvenni azt a jegyet amit azért veszel, hogy a TE általad használt szolgáltatást MIATTAD jobbá tegyék? továbbmegyek. miért kell ezen NEKED felháborodni?
akkor ha most nem érted én szurkolói csoportokról beszélek. ami sztem teljesen más. mellesleg attól hogy mi 1 alkalommal nem vesszük meg a jegyeket, nem megy csődbe a máv. viszont ha megvesszük, közel nem lesz jobb, csak a tulajoknak megy több pénz a zsebükbe....