Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:25)
akkor leírnád végre miről van szó?

D:
rövid sztori az hogy már nagyon nagyon sok éve a pesti túrákra ingyen vonatozunk (sosem volt belőle baja senkinek sem kaller sem sün) most mégis úgydöntöttek a sünök und kallerek hogy ők márcsak kemények engem megbasztak 8k huf ra és sógoromat meg elvitték mert hogy hivatalos személy elleni erőszak ( kivette a sün kezéből a személyijét). aztán meccs után hazafele megintcsak bekeményítettek leszállítattak mindenkit aztmondták hogy akkor lehet megvenni a jegyeket és ahogy akartuk megvenni a jegyeket becsukták az összes ajtót és elindítatták a vonatot...
sétálhattunk át 1-2 települést a köv vonat miatt...
cigánykurvaanyjukat :@