d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1254425452546254725485001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Feb 27 2011 02:08pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:18pm
hogy azt a jóbüdös kurva anyját az összes fasszopó rendőrgecinek :@
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 04:20pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:18)
hogy azt a jóbüdös kurva anyját az összes fasszopó rendőrgecinek :@


HOGY NEM HAGYJÁK RÉSZEGEN HULIGÁNKODNI AZ EMBERT, EZEK NEM MAGYAROK
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:25pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:20)
HOGY NEM HAGYJÁK RÉSZEGEN HULIGÁNKODNI AZ EMBERT, EZEK NEM MAGYAROK


hátha még csk erről lenne szó egy büdös rossz szavam nem lenne.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 27 2011 04:25pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:25)
hátha még csk erről lenne szó egy büdös rossz szavam nem lenne.


akkor leírnád végre miről van szó? :zzz:
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:27pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 28 Feb 2011 00:25)
akkor leírnád végre miről van szó? :zzz:


D:
rövid sztori az hogy már nagyon nagyon sok éve a pesti túrákra ingyen vonatozunk (sosem volt belőle baja senkinek sem kaller sem sün) most mégis úgydöntöttek a sünök und kallerek hogy ők márcsak kemények engem megbasztak 8k huf ra és sógoromat meg elvitték mert hogy hivatalos személy elleni erőszak ( kivette a sün kezéből a személyijét). aztán meccs után hazafele megintcsak bekeményítettek leszállítattak mindenkit aztmondták hogy akkor lehet megvenni a jegyeket és ahogy akartuk megvenni a jegyeket becsukták az összes ajtót és elindítatták a vonatot...
sétálhattunk át 1-2 települést a köv vonat miatt...
cigánykurvaanyjukat :@
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 27 2011 04:34pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:27)
D:
rövid sztori az hogy már nagyon nagyon sok éve a pesti túrákra ingyen vonatozunk (sosem volt belőle baja senkinek sem kaller sem sün) most mégis úgydöntöttek a sünök und kallerek hogy ők márcsak kemények engem megbasztak 8k huf ra és sógoromat meg elvitték mert hogy hivatalos személy elleni erőszak ( kivette a sün kezéből a személyijét). aztán meccs után hazafele megintcsak bekeményítettek leszállítattak mindenkit aztmondták hogy akkor lehet megvenni a jegyeket és ahogy akartuk megvenni a jegyeket becsukták az összes ajtót és elindítatták a vonatot...
sétálhattunk át 1-2 települést a köv vonat miatt...
cigánykurvaanyjukat :@


keménynek hiszik magukat
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Feb 27 2011 04:35pm
Quote (Fanka @ 28 Feb 2011 00:34)
keménynek hiszik magukat


btw ez csak dióhéjban mert nem fogok tldr-t irni
Member
Posts: 11,648
Joined: Jun 17 2008
Gold: 4,937.23
Feb 27 2011 04:36pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:35)
btw ez csak dióhéjban mert nem fogok tldr-t irni


szerintem már ezis az egyeseknek :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 27 2011 04:37pm
Quote (RedBlueDevils @ 27 Feb 2011 23:27)
D:
rövid sztori az hogy már nagyon nagyon sok éve a pesti túrákra ingyen vonatozunk (sosem volt belőle baja senkinek sem kaller sem sün) most mégis úgydöntöttek a sünök und kallerek hogy ők márcsak kemények engem megbasztak 8k huf ra és sógoromat meg elvitték mert hogy hivatalos személy elleni erőszak ( kivette a sün kezéből a személyijét). aztán meccs után hazafele megintcsak bekeményítettek leszállítattak mindenkit aztmondták hogy akkor lehet megvenni a jegyeket és ahogy akartuk megvenni a jegyeket becsukták az összes ajtót és elindítatták a vonatot...
sétálhattunk át 1-2 települést a köv vonat miatt...
cigánykurvaanyjukat :@


geci rendőrök, faszér csinálnak ilyet????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1254425452546254725485001Next
Closed New Topic New Poll