d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12532542552562573310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2013 04:55am
Quote (Norbi1one4all @ 14 Jun 2013 12:18)
until you have a level 25+ character on your account

ha jó az angol tudásom akkor 25 alattival is tudsz tradelni de kell, hogy az accodon legyen egy 25+os, am i right?


Azert annyira nem bonyolult mondat, hogy ne sikeruljon ertelmezni egyedul :C
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 06:17am
AZ ÉRZÉS AMIKOR A 0 HPS SUMMONER/ARC EXILE 5x MEGÖL 2 HITBÖL
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 07:42am
kibaszott blacksmith meg a kibaszott leap slamje..
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 08:11am
TFW 1 fusebol 5l csinálsz

ES armor, mondjuk lvl28, de ilvl67

This post was edited by sylke on Jun 14 2013 08:12am
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 14 2013 08:33am
Quote (sylke @ Jun 14 2013 03:11pm)
TFW 1 fusebol 5l csinálsz

ES armor, mondjuk lvl28, de ilvl67


lld-re jó lehet az
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2013 08:39am
Quote (Alternalo @ 14 Jun 2013 16:33)
lld-re jó lehet az


Valoszinuleg. Ilvl67-tel.

28-as cuccnal kurvara irritalo a magas ilvl. Utalom ha ilyen szinten ~45-nel nagyobb az ilvl.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 08:47am
Quote (Alternalo @ Jun 14 2013 02:33pm)
lld-re jó lehet az


Quote (Baleee @ Jun 14 2013 02:39pm)
Valoszinuleg. Ilvl67-tel.

28-as cuccnal kurvara irritalo a magas ilvl. Utalom ha ilyen szinten ~45-nel nagyobb az ilvl.


saját használatra lesz high lvl karira (amig persze nem lesz jobb 5l ES armorom)
ugyhogy én örülök a magas ilvlnek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2013 08:59am
Quote (sylke @ 14 Jun 2013 16:47)
saját használatra lesz high lvl karira (amig persze nem lesz jobb 5l ES armorom)
ugyhogy én örülök a magas ilvlnek.


Az a lenyeg.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 14 2013 09:16am
Quote (Baleee @ Jun 14 2013 02:59pm)
Az a lenyeg.


hát nem kis különbség van 4l meg 5l között 8D
sokkal gyorsabban ölök igy :3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 14 2013 09:32am
Quote (sylke @ 14 Jun 2013 17:16)
hát nem kis különbség van 4l meg 5l között 8D
sokkal gyorsabban ölök igy :3


Nekem az item rarity miatt kellene az 5. link ps gmp-re. :( tudjak kicsit mfelni. Bar ameddig 2linkes a helmem, meg hasonlok a tobbi cuccaim, addig... 8DDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev12532542552562573310Next
Add Reply New Topic New Poll