d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1253254255256257327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 30 2015 03:34pm
Quote (jarabekg @ Jun 30 2015 10:33pm)
28-30 éves korom körül mennék MBA-ra, de már most úgy érzem, hogy nem jutok be majd egyre sem


Miért ne jutnál be?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 30 2015 03:39pm
Quote (beni @ 30 Jun 2015 23:34)
Miért ne jutnál be?


jarabekg
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 30 2015 03:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 30 2015 10:39pm)
jarabekg


Totál nem értem, hogy mi most a sírás tárgya.

Egyébként kiderült, hogy hány órára vették fel és mennyiért?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2015 04:24am
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 9 2015 04:42am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2015 12:24)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)


áky a svédészmérnök )
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Jul 9 2015 04:43am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 12:24pm)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)


sok szeretettel várunk a boschnál
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 9 2015 04:46am
Quote (BOSCH_CEO @ 9 Jul 2015 12:43)
sok szeretettel várunk a boschnál


koszonom, ott leszek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 9 2015 04:57am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 11:24am)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)


aki nem bmes ne is egyek
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold: 0.00
Jul 9 2015 05:01am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 9 2015 12:57pm)
aki nem bmes ne is egyek


Ez teljes butaság, mi például a boschnál inkább felveszünk egy szoptatós dajkát főmérnöknek mintsem, hogy egy BME-n végzettet...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 9 2015 05:41am
Quote (BOSCH_CEO @ 9 Jul 2015 13:01)
Ez teljes butaság, mi például a boschnál inkább felveszünk egy szoptatós dajkát főmérnöknek mintsem, hogy egy BME-n végzettet...


audival milyen a kapcsolat? úgy hallottam ott jó a kezdőfizu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1253254255256257327Next
Add Reply New Topic New Poll