☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev
1
253
254
255
256
257
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 82803
Replies: 3263
Track Topic
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#2541
Jun 30 2015 03:34pm
Quote (jarabekg @ Jun 30 2015 10:33pm)
28-30 éves korom körül mennék MBA-ra, de már most úgy érzem, hogy nem jutok be majd egyre sem
Miért ne jutnál be?
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#2542
Jun 30 2015 03:39pm
Quote (beni @ 30 Jun 2015 23:34)
Miért ne jutnál be?
jarabekg
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#2543
Jun 30 2015 03:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 30 2015 10:39pm)
jarabekg
Totál nem értem, hogy mi most a sírás tárgya.
Egyébként kiderült, hogy hány órára vették fel és mennyiért?
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#2544
Jul 9 2015 04:24am
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#2545
Jul 9 2015 04:42am
Quote (SummertimeClothes @ 9 Jul 2015 12:24)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)
áky a svédészmérnök )
BOSCH_CEO
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold
:
0.00
#2546
Jul 9 2015 04:43am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 12:24pm)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)
sok szeretettel várunk a boschnál
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#2547
Jul 9 2015 04:46am
Quote (BOSCH_CEO @ 9 Jul 2015 12:43)
sok szeretettel várunk a boschnál
koszonom, ott leszek
Karan2_Returned
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold
:
1,630.69
#2548
Jul 9 2015 04:57am
Quote (SummertimeClothes @ Jul 9 2015 11:24am)
felvettek a haromeves gepeszmernoki kepzesre :)
aki nem bmes ne is egyek
BOSCH_CEO
Member
Posts: 1,422
Joined: Jul 9 2015
Gold
:
0.00
#2549
Jul 9 2015 05:01am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 9 2015 12:57pm)
aki nem bmes ne is egyek
Ez teljes butaság, mi például a boschnál inkább felveszünk egy szoptatós dajkát főmérnöknek mintsem, hogy egy BME-n végzettet...
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#2550
Jul 9 2015 05:41am
Quote (BOSCH_CEO @ 9 Jul 2015 13:01)
Ez teljes butaság, mi például a boschnál inkább felveszünk egy szoptatós dajkát főmérnöknek mintsem, hogy egy BME-n végzettet...
audival milyen a kapcsolat? úgy hallottam ott jó a kezdőfizu
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
253
254
255
256
257
327
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact