d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1252253254255256327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 02:39pm
Quote (tevetava @ Jun 14 2015 07:12pm)
két és fél hete végeztem az összes vizsgámmal


nem is lesz munkád lól róeföl
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 24 2015 03:53am
csak most fogtam fel, hogy ezt a topicot vismajor nyitotta
:DDD
Member
Posts: 533
Joined: May 29 2015
Gold: 472.00
Jun 24 2015 04:07am
szeptembertől indul az MSc kősz teso etc
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 28 2015 01:52pm
http://www.ferfihang.hu/2014/09/22/miert-nincs-eleg-informatikus/

pár dolog abszolút hülyeség benne, de a cikknek van értelme


Quote
Végszó

A programtervező informatikus szak a legutolsó helyen áll, ahol a 3 éves normál képzési idő alatt a hallgatók alig 4%-a távozhatott boldogan, diplomával a kezében. Te hova iratnád a gyerekedet?

nyílván közgazdásznak :X
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 28 2015 02:30pm
Quote (Anarkin @ 28 Jun 2015 21:52)

nyílván közgazdásznak :X


Abban gondolom egyetértünk, hogy egyébként egy csomó tehetséges embert is kiszórnak feleslegesen az ilyen helyeken azért, hogy olyan dolgokat tanítsanak, ami nem is fontos.
Kizártnak tartom, hogy például az elte-ik proginfón a jelentkezők 4-8%-a lenne csak elég tehetséges erre a pályára.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 28 2015 07:12pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 28 2015 09:30pm)
Abban gondolom egyetértünk, hogy egyébként egy csomó tehetséges embert is kiszórnak feleslegesen az ilyen helyeken azért, hogy olyan dolgokat tanítsanak, ami nem is fontos.
Kizártnak tartom, hogy például az elte-ik proginfón a jelentkezők 4-8%-a lenne csak elég tehetséges erre a pályára.


Intézmény,
kar betűkódja Képz.
szint Munka-
rend Fin.
forma Szak Pont-
határ
ELTE-IK A N Á programtervező informatikus 311

nagyjából stimmelhet pedig ez a szám
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 30 2015 12:19pm
van valami oldal ahonnan lehet forrásokat gyűjteni, azt hiszem valami elektronikus könyvtár, aztán egy adott kulcsóra való keresés után lehet böngészni a témában lévő cikkek/könyvek között
valahova elbasztam az órai füzetemet, az eszembe meg sehogy se jut
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 30 2015 12:26pm
vizsgák done)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 30 2015 03:05pm
Quote (jarabekg @ Jun 7 2015 11:20am)

Az meg igenis gecire számít hol végzett az ember, perpillanat úgy érzem, hogy semmi esélyem nincs bejutni egy színvonalas MBA képzésre, pedig pénzem meg ambícióm lenne rá.


Értem én, hogy lelkes vagy, meg minden, de szerinted az MBA képzést null kilométeres 23 éveseknek találták ki?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 30 2015 03:33pm
Quote (beni @ Jun 30 2015 10:05pm)
Értem én, hogy lelkes vagy, meg minden, de szerinted az MBA képzést null kilométeres 23 éveseknek találták ki?


28-30 éves korom körül mennék MBA-ra, de már most úgy érzem, hogy nem jutok be majd egyre sem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1252253254255256327Next
Add Reply New Topic New Poll