Quote (llllllllllll @ 14 Jun 2015 19:12)
Azt hittem te infos vagy
Kb kéthavonta meglepődsz ezen, és leírod

De még mindig villamosmérnök vagyok.
De most megyek tovább infóra szeptembertől, szóval még 2 és fél hónap és végre igazad lesz

Amúgy mennék én szívesen a pázmányra, de ott nincs esti infós képzés, így marad a neumann.
Olyan képzés meg nincs infó vonalon magyarországon, ahol több hw lenne, mint bármelyik villamosmérnökin.
A tárgyelfogadtatás miatt pedig skippelem is az összes ilyen tárgyat.
A matekot fogom újracsinálni, mert az ott erősebb, azon kívül meg tényleg csak prog, hálózatok ilyenek. De ezek közül is mindből vannak már kész alapok, csak gyengébb, mert nálunk a másik rész ennek kárára volt hangsúlyosabb.
Tulajdonképpen a villamosmérnöki és a mérnök informatikus képzés ugyanaz a tematika, csak a hangsúlyok mások.
Szerintem egy villany+info elég imba lehet beágy meg fizikával kapcsolatos vonalon.