d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1251252253254255327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 11:22am
Elmult par oldalra: en akkor se jartam volna a bmere, ha fizettek volna erte
Gyertek ram

Mondjuk obudaira se, de azt csak azert, mert sokkal hwesebb az info mint kellene ( =nekem szuksegem lenne ra)

Oooops
Szerencse h editeltem es uj postba rakta
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 14 2015 11:41am
Quote (llllllllllll @ 14 Jun 2015 19:12)
Azt hittem te infos vagy


Kb kéthavonta meglepődsz ezen, és leírod :D
De még mindig villamosmérnök vagyok.

De most megyek tovább infóra szeptembertől, szóval még 2 és fél hónap és végre igazad lesz :D

Amúgy mennék én szívesen a pázmányra, de ott nincs esti infós képzés, így marad a neumann.
Olyan képzés meg nincs infó vonalon magyarországon, ahol több hw lenne, mint bármelyik villamosmérnökin.
A tárgyelfogadtatás miatt pedig skippelem is az összes ilyen tárgyat.

A matekot fogom újracsinálni, mert az ott erősebb, azon kívül meg tényleg csak prog, hálózatok ilyenek. De ezek közül is mindből vannak már kész alapok, csak gyengébb, mert nálunk a másik rész ennek kárára volt hangsúlyosabb.

Tulajdonképpen a villamosmérnöki és a mérnök informatikus képzés ugyanaz a tematika, csak a hangsúlyok mások.
Szerintem egy villany+info elég imba lehet beágy meg fizikával kapcsolatos vonalon.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2015 12:25pm
Quote (llllllllllll @ Jun 14 2015 06:22pm)
Elmult par oldalra: en akkor se jartam volna a bmere, ha fizettek volna erte
Gyertek ram

Mondjuk obudaira se, de azt csak azert, mert sokkal hwesebb az info mint kellene ( =nekem szuksegem lenne ra)

Oooops
Szerencse h editeltem es uj postba rakta


köszi az infot
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2015 12:41pm
Quote (llllllllllll @ Jun 14 2015 06:16pm)
Elmult par oldalra: en akkor se jartam volna a bmere, ha fizettek volna erte
Gyertek ram


mondjuk nem is vettek volna fel, ha fizetsz akkor sem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 14 2015 12:52pm
Quote (jarabekg @ 14 Jun 2015 20:41)
mondjuk nem is vettek volna fel, ha fizetsz akkor sem


Ő nem bionikás? Csak mert oda magasabb a pontszám, mint a bme-re
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2015 12:59pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 14 2015 07:52pm)
Ő nem bionikás? Csak mert oda magasabb a pontszám, mint a bme-re


nem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 14 2015 01:10pm
még 3 vizsga és done))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2015 01:12pm
két és fél hete végeztem az összes vizsgámmal
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 14 2015 01:13pm
Quote (tevetava @ 14 Jun 2015 21:12)
két és fél hete végeztem az összes vizsgámmal


korvinusz )))))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 02:09pm
Quote (CyberPunk666 @ Jun 14 2015 05:41pm)
Kb kéthavonta meglepődsz ezen, és leírod :D
De még mindig villamosmérnök vagyok.

De most megyek tovább infóra szeptembertől, szóval még 2 és fél hónap és végre igazad lesz :D

Amúgy mennék én szívesen a pázmányra, de ott nincs esti infós képzés, így marad a neumann.
Olyan képzés meg nincs infó vonalon magyarországon, ahol több hw lenne, mint bármelyik villamosmérnökin.
A tárgyelfogadtatás miatt pedig skippelem is az összes ilyen tárgyat.

A matekot fogom újracsinálni, mert az ott erősebb, azon kívül meg tényleg csak prog, hálózatok ilyenek. De ezek közül is mindből vannak már kész alapok, csak gyengébb, mert nálunk a másik rész ennek kárára volt hangsúlyosabb.

Tulajdonképpen a villamosmérnöki és a mérnök informatikus képzés ugyanaz a tematika, csak a hangsúlyok mások.
Szerintem egy villany+info elég imba lehet beágy meg fizikával kapcsolatos vonalon.


legutóbb azon lepődtem meg hogy óbudais vagy
de most már minden tiszta
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 14 2015 06:25pm)
köszi az infot


np

Quote (jarabekg @ Jun 14 2015 06:41pm)
mondjuk nem is vettek volna fel, ha fizetsz akkor sem


de
Go Back To Magyar Topic List
Prev1251252253254255327Next
Add Reply New Topic New Poll