Quote (Vismajor @ Apr 11 2013 10:33am)
Ezt elmesélnéd?
Volt 2 évig t-home, aztán 2 év UPC, most 3. éve digi van(költözések) és ha számszerűsíteni akarom egy elméleti 10es skálán a teljesítményüket, akkor sorrendben -10, -7, 9 kb
fug
vidéken nekem is t-home van, de eddig nincs vele tul sok bajom
pesten meg digi van már nem is tudom hány ezer éve, elötte upc volt de egy megváltás volt váltani digire
Quote (Smat @ Apr 11 2013 10:44am)
Nekem Sky van, whoZ jelly?
jo de te lolozol ugyhogy senki sem zselé
This post was edited by sylke on Apr 11 2013 04:47am