d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12502512522532545001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 11 2013 04:13am
Quote (lacketto @ Apr 11 2013 10:12am)
ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség


lol?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 11 2013 04:25am
Quote (sylke @ Apr 11 2013 11:13am)
lol?


kem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 11 2013 04:26am
Quote (lacketto @ Apr 11 2013 11:25am)
kem


lol
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 11 2013 04:29am
Quote (lacketto @ 11 Apr 2013 12:12)
ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség


Én eddig a Digivel teljesen meg vagyok elégedve. Anno a Chellora több panasz volt, főleg hogy hogy 10:1 arányban volt megosztva a letöltés feltöltés arány, torrentezésre nem az igazi. a Digi 2:1je meg pont jó.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 11 2013 04:31am
Quote (lacketto @ 11 Apr 2013 12:12)
ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség


lol?

(5 éve van kb digim)
minuszba van a ping, és talán ha 5x1 órára ment el, az is éjjel 4 után
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 11 2013 04:33am
Quote (lacketto @ Apr 11 2013 11:12am)
ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség


Ezt elmesélnéd?
Volt 2 évig t-home, aztán 2 év UPC, most 3. éve digi van(költözések) és ha számszerűsíteni akarom egy elméleti 10es skálán a teljesítményüket, akkor sorrendben -10, -7, 9 kb
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 11 2013 04:35am
Quote (Vismajor @ 11 Apr 2013 11:33)
Ezt elmesélnéd?
Volt 2 évig t-home, aztán 2 év UPC, most 3. éve digi van(költözések) és ha számszerűsíteni akarom egy elméleti 10es skálán a teljesítményüket, akkor sorrendben -10, -7, 9 kb


nekem meg UPC-m van és amire én használom tökéletes

szoval semmi panaszom nincs rá
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 11 2013 04:42am
Quote (Inakwo @ 11 Apr 2013 12:35)
nekem meg UPC-m van és amire én használom tökéletes

szoval semmi panaszom nincs rá


upc a fiber kiépítése óta nem olyan szar, mint amit megszokhattunk tőle (előtte napi szinten halt le) -- szóval ez inkább csak beidegződés azoktól akiknek régebben is volt

viszont még így se adja a fix 5-ös pinget ha jól tudom
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 11 2013 04:44am
Nekem Sky van, whoZ jelly?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 11 2013 04:46am
Quote (Vismajor @ Apr 11 2013 10:33am)
Ezt elmesélnéd?
Volt 2 évig t-home, aztán 2 év UPC, most 3. éve digi van(költözések) és ha számszerűsíteni akarom egy elméleti 10es skálán a teljesítményüket, akkor sorrendben -10, -7, 9 kb


fug
vidéken nekem is t-home van, de eddig nincs vele tul sok bajom
pesten meg digi van már nem is tudom hány ezer éve, elötte upc volt de egy megváltás volt váltani digire

Quote (Smat @ Apr 11 2013 10:44am)
Nekem Sky van, whoZ jelly?


jo de te lolozol ugyhogy senki sem zselé

This post was edited by sylke on Apr 11 2013 04:47am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12502512522532545001Next
Closed New Topic New Poll