d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1250251252253254327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 533
Joined: May 29 2015
Gold: 472.00
Jun 13 2015 04:18pm
5 év alatt elvégeztem 3 évet. az még jó, nem?

nem lett volna szabad kábszizni :(
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2015 04:26pm
Quote (Daario @ 14 Jun 2015 00:18)
5 év alatt elvégeztem 3 évet. az még jó, nem?

nem lett volna szabad kábszizni :(


nem, öld meg magad
Member
Posts: 533
Joined: May 29 2015
Gold: 472.00
Jun 13 2015 04:37pm
Quote (RRC @ Jun 14 2015 12:26am)
nem, öld meg magad


ok resettelek, brb
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 13 2015 04:37pm
Quote (RRC @ 13 Jun 2015 23:26)
nem, öld meg magad


de te is
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 13 2015 04:41pm
Quote (Daario @ 14 Jun 2015 00:37)
ok resettelek, brb


resettelsz?
Member
Posts: 533
Joined: May 29 2015
Gold: 472.00
Jun 13 2015 07:57pm
Quote (RRC @ Jun 14 2015 12:41am)
resettelsz?


igen, hátha jobb statokat dob az élet
Member
Posts: 421
Joined: Mar 20 2015
Gold: 0.00
Jun 14 2015 06:41am
Quote (Daario @ Jun 14 2015 02:57am)
igen, hátha jobb statokat dob az élet


XD!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 11:12am
Quote (CyberPunk666 @ Jun 7 2015 10:38am)
Akarok egy infos meg egy matematikus diplomát.

Lehet össze kéne vonni és proginfora menni :/

Csak nagyon durva, hogy 16:00-kor el is kezdik az oktatást.
Egy 16:15 már istenes lenne...

Tantervet megnéztem, van egy közgazdaságtan és jogi ismeretek és kifújt, se menedszment, se vállalatgazdaságtan csak szakmai.

Anarkin írja le, hogy a vizsgák, hogy vannak. Azok is este vannak, vagy azokra majd szabadságot kell kivenni?


Azt hittem te infos vagy
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 11:16am
Elmult par oldalra: en akkor se jartam volna a bmere, ha fizettek volna erte
Gyertek ram
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2015 11:20am
Elmult par oldalra: en akkor se jartam volna a bmere, ha fizettek volna erte
Gyertek ram

Mondjuk obudaira se, de azt csak azert, mert sokkal hwesebb az info mint kellene ( =nekem szuksegem lenne ra)

Oooops

This post was edited by llllllllllll on Jun 14 2015 11:21am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1250251252253254327Next
Add Reply New Topic New Poll