Quote (CyberPunk666 @ Jun 7 2015 10:38am)
Akarok egy infos meg egy matematikus diplomát.
Lehet össze kéne vonni és proginfora menni :/
Csak nagyon durva, hogy 16:00-kor el is kezdik az oktatást.
Egy 16:15 már istenes lenne...
Tantervet megnéztem, van egy közgazdaságtan és jogi ismeretek és kifújt, se menedszment, se vállalatgazdaságtan csak szakmai.
Anarkin írja le, hogy a vizsgák, hogy vannak. Azok is este vannak, vagy azokra majd szabadságot kell kivenni?
Azt hittem te infos vagy