d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1250251252253254341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 11 2010 08:43am
Quote (atek555 @ 11 Sep 2010 15:28)
valami farcast!! de az mit jelent? :S


fc-t is meg tudom majd mutatni, javám is van :DDDDD

btw progival így néz ki, manual fc kicsit nehezebb, de gyakorlattal az is ilyen hatékony tud lenni.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 11 2010 08:46am
Quote (Oberon_os @ 11 Sep 2010 14:43)
fc-t is meg tudom majd mutatni, javám is van :DDDDD

btw progival így néz ki, manual fc kicsit nehezebb, de gyakorlattal az is ilyen hatékony tud lenni.


oké, köszi, akkor majd írj vmikor
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 13 2010 05:31am
Quote (Oberon_os @ 10 Sep 2010 18:21)
No, kezdjük:

hammer: zárójelben a shaft eq, damred végett)
fegyver: spirit
pajzs: spirit
váltás: oath+hoz (hoz jó ha str-t ad, vagy damot)
arm: viper (shaft)
öv: 95-100 life + mana/res magic (5-10fcr life+mana crafted, se str, se fhr nem kell, így olcsón beszerezhető, valamint replife és res is lehet rajta könnyedén)
amu: 1x 10 fcr-es: szokásos mld caster amu duma: 1 class/2tab skill, 10 fcr, life, mana... str nem kell rá, dex sem, replife és res azonban nem árt - főleg cold és lajt (+1pala 15-20 fcr, minden ráadás csak külön jó dolog, pl life/mana/res)
ring: 2x soj (soj+10fcr-dex-life(/replife)-mana) egyesek ravent is használnak, én nem :D
cipő: ww, és 30 frw 35+L/Cres rare
kesztyű: frost
circ: 3/20 2x perf zafírral
inv: 20life/8-1x mana sc-k, amire futja. ha pure 20 life, az is jó. Ha van pénzed, 5-7 pc sk 30 life bemehet, azonban tényleg 30 life körüli legyen. Én pl nem használtam, hamár egyszer volt desy, akkor úgyis könnyen ölsz!

shaft eq-ban amu és belt együtt adjanak ki 25 fcr-t.

Skill: hammer max, vigor max, majd tvt-re csinált libbyn conc maradék, 1v1re csinált libbyn blessed aim maradék. Mert: tvt-n conc segíti többiek damját, míg 1v1ben blessed aim passív ad 5%ot minden hard skill után, vlaamint dam is jobban jön syn-ből.


javama: majd holnap, mára ennyi elég :D


Két kérdés:
Az oath-ot milyen weaponba jó kirakni?? long sword? vagy small crescent? vagy vmi más? vagy mind1?
pajzsnak jó az atod valami stat jewellekkel vagy inkább 60+dmg-115+ar-dura shield legyen?
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 13 2010 10:39am
Quote (atek555 @ 13 Sep 2010 11:31)
Két kérdés:
Az oath-ot milyen weaponba jó kirakni?? long sword? vagy small crescent? vagy vmi más? vagy mind1?
pajzsnak jó az atod valami stat jewellekkel vagy inkább 60+dmg-115+ar-dura shield legyen?


sőt, az oathhoz nem jó a zaka???
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 13 2010 10:58am
Quote (atek555 @ 13 Sep 2010 17:39)
sőt, az oathhoz nem jó a zaka???


teljesen jó, maxdam jewel bele, sok lifeot spórolsz a jó blockja miatt

fegyvernek meg small crescent, barbnál opció még a highland blade
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 13 2010 01:08pm
Quote (atek555 @ 13 Sep 2010 17:39)
sőt, az oathhoz nem jó a zaka???


írtam, oath+hoz (heráld of zakarum). Kell az str róla.
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 13 2010 02:23pm
Ferdia az írta, hogy kell 1 pont pl ilyenre is hogy meditation, meg fana...de azokra minek?
( libbynél)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 13 2010 04:15pm
Quote (atek555 @ 13 Sep 2010 21:23)
Ferdia az írta, hogy kell 1 pont pl ilyenre is hogy meditation, meg fana...de azokra minek?
( libbynél)


medire azért, mert manát tölt. Fanára smite miatt, de smite imo mld hammernek fölösleges kb, charge-ra meg jobb a conc
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Sep 13 2010 04:24pm
Quote (Oberon_os @ 13 Sep 2010 22:15)
medire azért, mert manát tölt. Fanára smite miatt, de smite imo mld hammernek fölösleges kb, charge-ra meg jobb a conc


tehát akkor még a conc, hol shield és a medire kell tenni 1et? azokon kívül amik kötelezőek a hammer és a vigor eléréséhez.

Nem emlékszel , hogy ki az a "Steran"???
mintha lett volna múlt ladderben is egy mld barb akinek steran a neve... :S brutális a barbja :D
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 13 2010 04:45pm
Quote (atek555 @ 11 Sep 2010 16:28)
valami farcast!! de az mit jelent? :S


jaj de aranyos vagy :)))))))))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1250251252253254341Next
Add Reply New Topic New Poll