Quote (TouchCow @ Apr 10 2013 11:12pm)
végre bekötöttük a digit
http://www.speedtest.net/result/2637200800.png
EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD
ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség