d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12492502512522535001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 10 2013 04:51pm
Quote (Anarkin @ 10 Apr 2013 23:45)
milyen vicces h mindenki ezzel jön

kajni is fél évente "nem láttyátok hoyg azér jövk fel me élvezm h it vergödtők?, afk rl meg c++"

: D



#3681
bajcli mester előre látta


ennyi rutinnal a hátam mögött...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 10 2013 05:45pm
reggel vonatozas nulla alvassal, ket monitorral es geppel, fyeah
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 05:51pm
Sok volt mára nekem ez a flamefest, megyek inkább aludni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Apr 10 2013 06:27pm
es akkor furdes es KV. fyeah!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 10 2013 10:12pm
Nővérem rendelésre süt forma tortákat, gondoltam kicsit reklámozom, cukrászathoz képest olcsón dolgozik, és minden mókás cuccot megtud formázni
http://www.facebook.com/pages/Tort%C3%A1im/165744636891067
érdemes a fényképeket végig nézegetni


inb4 bannol a jsp illegális marketing tevékenység miatt
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 10 2013 11:14pm
Quote (Thomas Cross @ 11 Apr 2013 00:06)
"Egy perced van hogy elhagyd Afrikát!"

Ha már így személyeskedünk: Levente RÉDZSELD el nekünk hogy miért is lenne jó hogyha a StarCraftban csak egy faj lenne.


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 11 2013 03:46am
pedig már olyan szép idő volt :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 11 2013 03:47am
Quote (Ghostmasterq @ 11 Apr 2013 11:46)
pedig már olyan szép idő volt :(


Itt még mindig az van.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 11 2013 03:50am
geci kémia

eddig ownol rendesen holnap meg zh :DDDD
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 11 2013 04:12am
Quote (TouchCow @ Apr 10 2013 11:12pm)
végre bekötöttük a digit

http://www.speedtest.net/result/2637200800.png



EZ MEG NEM HAGYJA AMBA XDDDDDDDDDDDD


ne örülj annyira, a digi sajnos a legtrágyább szolgáltató amitől valaha internetet kaptam...
minőség > mennyiség
Go Back To Magyar Topic List
Prev12492502512522535001Next
Closed New Topic New Poll