d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Path Of Exile Topic
Prev12492502512522533310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 05:08am
Quote (apafej @ Jun 12 2013 12:49pm)
mit csinálnék megyek lövök  megyek lövök megyek lövök hopp nem sebzödnek a szörnyek -- > hopp közöttük vagyok úgyhogy én oda se mentem --> hopp die


this

Quote (cowding @ Jun 12 2013 12:54pm)
ez

valami a gépetekkel/netetekkel/játékstilussal nem stimmel


40-50ms, fix 60fps.
jatekstilus meg ....... LOL?

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 12 2013 05:10am
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 12 2013 05:56am
Quote (sylke @ Jun 12 2013 12:08pm)
január ota hczok, egyszer nem volt ilyen problémám



gratulálok, szar a géped!
amugy ez a "mindenáron le akarják nyomni a torkunkon" dolog ez mi a faszom? :DD
minden patchben javitanak rajta valamit, meg chris is folyamatosan irja hogy dolgoznak rajta


Mi szar benne? 30/3-as net nem elég ennek a játéknak? Most írtam hogy 2 éve ugyanilyen szar, semmivel sem lett jobb, szóval nem tudom mit dolgoztak rajta. Valahol a fórumon írt egy kisregényt arról hogy miért ezzel a módszerrel dolgoznak és nem úgy mint a d3 meg általában a többi játék. Ez papíron megakadályozza a cheatelést, de gyakorlatilag a legtöbb embernek játszhatatlanná teszi az egészet, 10 ből 9x desync miatt halok meg.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 06:35am
Quote (Alternalo @ Jun 12 2013 11:56am)
Mi szar benne? 30/3-as net nem elég ennek a játéknak? Most írtam hogy 2 éve ugyanilyen szar, semmivel sem lett jobb, szóval nem tudom mit dolgoztak rajta. Valahol a fórumon írt egy kisregényt arról hogy miért ezzel a módszerrel dolgoznak és nem úgy mint a d3 meg általában a többi játék. Ez papíron megakadályozza a cheatelést, de gyakorlatilag a legtöbb embernek játszhatatlanná teszi az egészet, 10 ből 9x desync miatt halok meg.


hát akkor szarul jártál, nálam nincsenek ilyenek.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 12 2013 06:51am
Most uj patchbe jott be, hogy kicsit tobbet desyncelek (csak a1- 1-2 fieldjen), mint maskor, egyebkent kb 3-4 orankent egyszer, vagy ha belassul a netem neha. Pedig nekem aztan undoritoan szar gepem meg netem van, sot en 5-10 fps-sel jatszok, 50-70 ms, az itt is annyi.

De ezek a problemak, hogy desyncbe halok? Eletbe nem fordult elo. Na jo, en mondjuk a gepem miatt deffenziven jatszok, az is mas kerdes, meg rakott mar be pack kozepebe ugy, hogy granitbol kifogytam, de meg igy sem. Jah es HC-zom.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 07:01am
Quote (Baleee @ Jun 12 2013 02:51pm)
meg rakott mar be pack kozepebe ugy, hogy granitbol kifogytam, de meg igy sem. Jah es HC-zom.


akkor nagyon nagy makod volt.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 12 2013 07:18am
kurva életbe hogy utolag veszem észre, hogy csak 1 questböl kapok power charge on critet
WEGTWERGSDG
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 12 2013 08:20am
ennél nem nagyon van desyncesebb kari, de imo semmi bajom nincs
http://www.justin.tv/killerke11#/w/5888690640
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 12 2013 10:25am
Member
Posts: 1,102
Joined: Apr 25 2006
Gold: 2,039.31
Jun 12 2013 10:32am
Ranged karikkal valóban nem vészes a desync, de mikor muszáj bemenned a közepébe melee-vel és illene időben távozni onnan mikor kapsz egy akkora critet hogy 75% hp-d eltűnik (közben persze suhogsz a "semmibe") aztán mikor azt hiszed megúsztad visszateleportál a tömeg közepébe és resurrect.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jun 12 2013 10:35am
ha vmelyik challenget az ember elvegzi, kap erte vmit?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12492502512522533310Next
Add Reply New Topic New Poll