Quote (sylke @ Jun 12 2013 12:08pm)
január ota hczok, egyszer nem volt ilyen problémám
gratulálok, szar a géped!
amugy ez a "mindenáron le akarják nyomni a torkunkon" dolog ez mi a faszom? :DD
minden patchben javitanak rajta valamit, meg chris is folyamatosan irja hogy dolgoznak rajta
Mi szar benne? 30/3-as net nem elég ennek a játéknak? Most írtam hogy 2 éve ugyanilyen szar, semmivel sem lett jobb, szóval nem tudom mit dolgoztak rajta. Valahol a fórumon írt egy kisregényt arról hogy miért ezzel a módszerrel dolgoznak és nem úgy mint a d3 meg általában a többi játék. Ez papíron megakadályozza a cheatelést, de gyakorlatilag a legtöbb embernek játszhatatlanná teszi az egészet, 10 ből 9x desync miatt halok meg.