Quote (beni @ 12 Oct 2014 21:52)
Télen befagyna ami kilóg a vizből és lehetne rajta jégmászó versenyeket tartani!
Látom nem csak nekem van szemem a jó bizniszhez

Amugy, ahogy most mentunk at busszal fulekre, van egy resz, egy belso volgy, ami 'vizgyujto' jellegu. A dombokrol oda folyik be a viz es jegfalla fagy U alakban az egesz, oda akarunk telen kimaszni majd. Hasonlo erozios folyamatok mennek ott is vegbe, mint a vizeseseknel.
Quote (RRC @ 12 Oct 2014 21:53)
balee nyert?
Nincs eredmeny meg, hajnalban lesz, sok a jelolt.
De ha nyerek is visszalepek. Aki nem hivatalosan polgarmester nyert, nem lehet egyutt dolgozni vele. Minden olyan ember, aki szakmailag konyitott valamit kozighez a regiekbol meg kihatralt az utobbi negy evben. A kepviselotestuleti uleseken ordibalas ment, meg anyazas. Ilyenben en nem veszek reszt. Meg valoszinuleg hamarosan ugy is valaszthatjuk a vajdat is a faluban.
Meg az sem kizart, hogy a 6 kepviselobol 3 cigany lesz, amibol 2 olyan kb, hogy olvasni sem tud. De kepviselojelolt.
Elegge butthurt vagyok a polgarmester erdemenyre.
This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 02:01pm