d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1242526272841Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 01:33pm
Quote (dihep @ Oct 12 2014 05:32pm)
most miért, az tök cuki álat
brekeg egész nap azt szarik a világra, szeretnék így élni


Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 12 2014 01:34pm
KI NYERT????
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2014 01:44pm
Quote (Lacii @ 12 Oct 2014 21:34)
KI NYERT????


a jobbik
XDD ÉRTED AMELYIK JOBB NEM A PÁRT
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 01:45pm
Igazabol rohogok, hogy Ozdon nyert a jobbik.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 01:50pm
Quote (Psyclon @ Oct 12 2014 06:26pm)

Tervbe van véve hogy csinálunk egy horgasztavat \o/ Az eleg fasza nyugdíjas állás lenne ^^ es akkor ugye megint jon az hogy a seggem alá raknak mindent. De konkrétan es akkor mivan? ^^


Ó basszus, azt én is nagyon szeretnék. De olyan horgásztó legyen, aminek van mély része is, hogy lehessen benne búvárkodni! De most komolyan!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 01:51pm
Quote (beni @ 12 Oct 2014 21:50)
Ó basszus, azt én is nagyon szeretnék. De olyan horgásztó legyen, aminek van mély része is, hogy lehessen benne búvárkodni! De most komolyan!


Meg legyen magas resze is, hogy lehessen vizfalat maszni!
xD!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 01:52pm
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 08:51pm)
Meg legyen magas resze is, hogy lehessen vizfalat maszni!
xD!


Télen befagyna ami kilóg a vizből és lehetne rajta jégmászó versenyeket tartani!

Látom nem csak nekem van szemem a jó bizniszhez :hug:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 12 2014 01:53pm
balee nyert?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 01:54pm
Quote (beni @ 12 Oct 2014 21:52)
Télen befagyna ami kilóg a vizből és lehetne rajta jégmászó versenyeket tartani!

Látom nem csak nekem van szemem a jó bizniszhez :hug:


Amugy, ahogy most mentunk at busszal fulekre, van egy resz, egy belso volgy, ami 'vizgyujto' jellegu. A dombokrol oda folyik be a viz es jegfalla fagy U alakban az egesz, oda akarunk telen kimaszni majd. Hasonlo erozios folyamatok mennek ott is vegbe, mint a vizeseseknel.

Quote (RRC @ 12 Oct 2014 21:53)
balee nyert?


Nincs eredmeny meg, hajnalban lesz, sok a jelolt.

De ha nyerek is visszalepek. Aki nem hivatalosan polgarmester nyert, nem lehet egyutt dolgozni vele. Minden olyan ember, aki szakmailag konyitott valamit kozighez a regiekbol meg kihatralt az utobbi negy evben. A kepviselotestuleti uleseken ordibalas ment, meg anyazas. Ilyenben en nem veszek reszt. Meg valoszinuleg hamarosan ugy is valaszthatjuk a vajdat is a faluban.

Meg az sem kizart, hogy a 6 kepviselobol 3 cigany lesz, amibol 2 olyan kb, hogy olvasni sem tud. De kepviselojelolt.

Elegge butthurt vagyok a polgarmester erdemenyre.

This post was edited by Baleee on Oct 12 2014 02:01pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 02:12pm
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 09:54pm)
Amugy, ahogy most mentunk at busszal fulekre, van egy resz, egy belso volgy, ami 'vizgyujto' jellegu. A dombokrol oda folyik be a viz es jegfalla fagy U alakban az egesz, oda akarunk telen kimaszni majd. Hasonlo erozios folyamatok mennek ott is vegbe, mint a vizeseseknel.



Nincs eredmeny meg, hajnalban lesz, sok a jelolt.

De ha nyerek is visszalepek. Aki nem hivatalosan polgarmester nyert, nem lehet egyutt dolgozni vele. Minden olyan ember, aki szakmailag konyitott valamit kozighez a regiekbol meg kihatralt az utobbi negy evben. A kepviselotestuleti uleseken ordibalas ment, meg anyazas. Ilyenben en nem veszek reszt. Meg valoszinuleg hamarosan ugy is valaszthatjuk a vajdat is a faluban.

Meg az sem kizart, hogy a 6 kepviselobol 3 cigany lesz, amibol 2 olyan kb, hogy olvasni sem tud. De kepviselojelolt.

Elegge butthurt vagyok a polgarmester erdemenyre.


Not bad
Sylnek meg egyszer teljesulhet az alma es politikus lesz
Hany fos telepules ez?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272841Next
Add Reply New Topic New Poll