d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1242526272843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 07:02am
Quote (AngryBug @ 9 Oct 2014 14:57)
pont ezt akartam kérdezni tole, h neki nincs ilyenkor suli?


na mert nagy szam elovenni 1 telefont a pad alatt

Quote (TuskesVanek @ 9 Oct 2014 14:57)
17 múltam augusztusban...



nem tudom hány éves vagy, de nálunk alap, hogy mindenki okostelefonnal meg tablettel jár, a tanár meg leszarja, ha amúgy a tanulmányi eredményt nem rontja le az órán való netezés... meg nyilván nem az első padban az asztalra kibaszva csinálom

erre varrjál gombot töki


nekunk 1 sms hangert elvettek a telefont, es nap vegen az igazgatonal alltam sorba, hogy visszakapjam.
dehat en nem is kisegitobe jartam

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 9 2014 07:03am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 07:03am
Quote (AngryBug @ Oct 9 2014 02:00pm)
no offense tenyleg, de te ezt normalisnak tartod? csakmert úgy mondod mintha most neki kéne kellemetlenül éreznie magát :D


mert szerinted nem?

az nyilvánvaló, hogy trollkodok, csak a hülye nem látja, de ő kérlek alássan, direkt fokozza, és tesz tönkre minden topicot azzal, hogy velem kooperál

ebbe a topicba kivételesen normálisan kommentelni jöttem, láthatod az elején, csak aztán jött a szokásos cpt anyázás, gürgü meg unatkozik a gyakorlaton, ezért nekiállt vergődni

és az a legviccesebb, hogy még gratulál magának, mekkora fun az amit csinál, de azt nem bírja észrevenni, hogy csak akkor basztatom vissza, ha ő is basztat, ergo rajta múlna, mint idősebb, érettebb etc. fórumozón, hogy békesség legyen, de ő szarik bele, inkább legyen szétflamelve és spammelve minden

lehet engem utálni, nem fogok rád haragudni, csak vedd észre, hogy nem egyedül kavarom a szart :D

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 07:04am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:04am
Fel 11 ota 27 oldal vegodes, erre is csak josheide kepes
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:05am

Quote (AngryBug @ Oct 9 2014 03:00pm)
no offense tenyleg, de te ezt normalisnak tartod? csakmert úgy mondod mintha most neki kéne kellemetlenül éreznie magát :D


Dogolj mar meg rakban


Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 02:42pm)
valaki reportolja gurkét pls, hogy scriptet használ válaszolgatásra


TE MEG BESZELGETSZ VELE XDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 07:05am
Quote (anyd @ Oct 9 2014 02:42pm)
mindenki kap ilyet, csak te nem tudod feldolgozni, lásd első bold rész.


igen? ebben biztos vagy?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:06am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:56pm)
csodálom, hogy nem vetted még észre, hogy vergődés csak akkor van, amikor te vagy cpt vagy fej barátod elkezd rám flamelni

de nyilván felesleges ilyen nyilvánvaló dolgokat magyaráznom, egy olyan komoly egyetemistának, mint amilyen te vagy, 30 éves felnőtt embereknek meg pláne

de srsly, cpt-t még meg is értem, a 18 évével, de ti ketten már szánalmasak vagytok

és főleg az szánalmas, hogy saját magadnak tolod a high-fivet, hogy mekkora baiter vagy, közben meg x évvel vagy idősebb, mint én, és lehet, hogy neked kellene komolyabban viselkedni :D

nem mintha bármi értelmes választ várnék tőled, ezt csak amolyan önigazolásnak írtam


?????
olyan szinten buta vagy, hogy nem tudom szavakba önteni
ez a "magadnak tolod a high-fivet, hogy mekkora baiter vagy" szó szerint igaz rád. nem tudom ki verte magát pár napja hogy mekkora sikeres troll, etc. szerinted én miért nyomtam be ezt ma?
az meg hogy a koroddal magyarázod, hogy idióta vagy, meg hogy mi milyen szánalmasak vagyunk mert idősebbek vagyunk nálad ???___??? ne legyél ilyen buta pls
hidd el, hogy kurva lazán fel tudok jönni telóról bepostolni valami random baitet miközben munkahelyen lemegyek cigizni vagy kávézok, hogy aztán vergődhess rajta egész nap
és hidd el, hogy megéri mind a 15 másodpercet
érdekes hogy mielőtt megjöttél volna majdnem fél évig ilyen heti 1-2 posttal voltam itt, néha bepostoltam 1 képet a lol topicba, amikor volt valami fasza winem
te hozod ki az emberekből, hogy így viselkedjenek veled. ezért is röhögtem az iménti postodban, hogy "..hurr durr csak ezt kapom már fél éve" ... jézusom ember, ezeket remélem nem gondolod komolyan
"csodálom, hogy nem vetted még észre, hogy vergődés csak akkor van, amikor te vagy cpt vagy fej barátod elkezd rám flamelni" <- erre a részre meg csak annyit tudok mondani, hogy lehet hogy te
azt hiszed, hogy te milyen minta user vagy, de lehet el kéne olvasnod pár postodat mielőtt elindul a daily vergődés, hogy vajon most miért kezdődött el és ha tudsz picit objektívan gondolkodni (amit kétlek,
mert eddig semmit nem mutattál fel, ami ezt bizonyítaná), akkor hidd el, rájönnél
bár ezt mondhatom egy olyan usernek, akinek az első 500 postja abból állt, hogy "xD", nem tudom mit várok tőled
ne aggódj, te is lassan leereszkedsz senee szintjére, akit már nem tudok komolyan venni, ezért nem is reagálok rá. csak az a baj, hogy senee legalább vicces néha, te viszont csak a kibaszott ostobaságot árasztod magadból
gurke vallomása
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 9 2014 07:07am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 02:43pm)
de te most mit az én postjaimmal példálózol joshinak?
nyilvánvaló hogy csak flamefestet csinálni jöttem ide és akinek 10-nél több az iq-ja az nem veszi komolyan
úgy tűnik nem véletlen, hogy csak te, vanek meg rici akadtatok fenn a random bullshit baiteken


ja rendben

akkor neked erről szól a 'fórumozás'

nincs több kérdésem
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 9 2014 07:07am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 03:06pm)
?????
olyan szinten buta vagy, hogy nem tudom szavakba önteni
ez a "magadnak tolod a high-fivet, hogy mekkora baiter vagy" szó szerint igaz rád. nem tudom ki verte magát pár napja hogy mekkora sikeres troll, etc. szerinted én miért nyomtam be ezt ma?
az meg hogy a koroddal magyarázod, hogy idióta vagy, meg hogy mi milyen szánalmasak vagyunk mert idősebbek vagyunk nálad ???___??? ne legyél ilyen buta pls
hidd el, hogy kurva lazán fel tudok jönni telóról bepostolni valami random baitet miközben munkahelyen lemegyek cigizni vagy kávézok, hogy aztán vergődhess rajta egész nap
és hidd el, hogy megéri mind a 15 másodpercet
érdekes hogy mielőtt megjöttél volna majdnem fél évig ilyen heti 1-2 posttal voltam itt, néha bepostoltam 1 képet a lol topicba, amikor volt valami fasza winem
te hozod ki az emberekből, hogy így viselkedjenek veled. ezért is röhögtem az iménti postodban, hogy "..hurr durr csak ezt kapom már fél éve" ... jézusom ember, ezeket remélem nem gondolod komolyan
"csodálom, hogy nem vetted még észre, hogy vergődés csak akkor van, amikor te vagy cpt vagy fej barátod elkezd rám flamelni" <- erre a részre meg csak annyit tudok mondani, hogy lehet hogy te
azt hiszed, hogy te milyen minta user vagy, de lehet el kéne olvasnod pár postodat mielőtt elindul a daily vergődés, hogy vajon most miért kezdődött el és ha tudsz picit objektívan gondolkodni (amit kétlek,
mert eddig semmit nem mutattál fel, ami ezt bizonyítaná), akkor hidd el, rájönnél
bár ezt mondhatom egy olyan usernek, akinek az első 500 postja abból állt, hogy "xD", nem tudom mit várok tőled
ne aggódj, te is lassan leereszkedsz senee szintjére, akit már nem tudok komolyan venni, ezért nem is reagálok rá. csak az a baj, hogy senee legalább vicces néha, te viszont csak a kibaszott ostobaságot árasztod magadból
gurke vallomása


Erre kiverem, afk
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 07:09am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:05pm)
Dogolj mar meg rakban




TE MEG BESZELGETSZ VELE XDDDDDDDDDDDDDDDDD


:D

Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 01:07pm)
ja rendben

akkor neked erről szól a 'fórumozás'

nincs több kérdésem


köszi jani, de ezzel még mindig nem vitattad meg a problémádat joshival

Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 01:03pm)
mert szerinted nem?

az nyilvánvaló, hogy trollkodok, csak a hülye nem látja, de ő kérlek alássan, direkt fokozza, és tesz tönkre minden topicot azzal, hogy velem kooperál

ebbe a topicba kivételesen normálisan kommentelni jöttem, láthatod az elején, csak aztán jött a szokásos cpt anyázás, gürgü meg unatkozik a gyakorlaton, ezért nekiállt vergődni

és az a legviccesebb, hogy még gratulál magának, mekkora fun az amit csinál, de azt nem bírja észrevenni, hogy csak akkor basztatom vissza, ha ő is basztat, ergo rajta múlna, mint idősebb, érettebb etc. fórumozón, hogy békesség legyen, de ő szarik bele, inkább legyen szétflamelve és spammelve minden

lehet engem utálni, nem fogok rád haragudni, csak vedd észre, hogy nem egyedül kavarom a szart :D


ma nem dolgoztam
egyetemen voltam és már hazaértem, de köszi, hogy aggódsz a gyakorlatom miatt
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 07:10am
Quote (tevetavamultija @ Oct 9 2014 01:05pm)
Dogolj mar meg rakban


:)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272843Next
Add Reply New Topic New Poll