d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1242526272879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2014 12:23pm
Quote (Vismajor @ 20 Sep 2014 19:22)
Befogok baszni de kurvara


why so thirsty ?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 20 2014 12:47pm
Quote (josheide @ Sep 20 2014 07:23pm)
why so thirsty ?


Kivan a faszom ezzel a hettel de mint az allat a jovohetrol meg nem is beszelve
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 20 2014 12:51pm
Quote (Vismajor @ 20 Sep 2014 19:47)
Kivan a faszom ezzel a hettel de mint az allat a jovohetrol meg nem is beszelve


Majd sirhatsz a vallamon kedden.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 20 2014 12:51pm
Quote (josheide @ Sep 20 2014 07:51pm)
Majd sirhatsz a vallamon kedden.


Meglesz
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 21 2014 07:43am
Quote (josheide @ Sep 20 2014 08:51pm)
Majd sirhatsz a vallamon kedden.


:s
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 21 2014 07:52am
Quote (josheide @ 20 Sep 2014 19:51)
Majd sirhatsz a vallamon kedden.


en is szeretnek a valladon sirni
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 21 2014 08:00am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 21 2014 03:52pm)
en is szeretnek a valladon sirni


huzz sorszamot.
Banned
Posts: 6
Joined: Sep 21 2014
Gold: 0.00
Sep 21 2014 10:44am
ugy nez ki pont magyarorszagon leszek es pont arrafele
lehet annyira beugrok hogy lehuzzak 2 felest es jol szajba verdessem a nyomorult ricike pattanasos arcat
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 21 2014 10:49am
Quote (KOVACSPISTA @ Sep 21 2014 05:44pm)
ugy nez ki pont magyarorszagon leszek es pont arrafele
lehet annyira beugrok hogy lehuzzak 2 felest es jol szajba verdessem a nyomorult ricike pattanasos arcat


szia, üdv a fórumon!
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Sep 21 2014 11:21am
Quote (KOVACSPISTA @ Sep 21 2014 05:44pm)
ugy nez ki pont magyarorszagon leszek es pont arrafele
lehet annyira beugrok hogy lehuzzak 2 felest es jol szajba verdessem a nyomorult ricike pattanasos arcat


szia, kár hogy banned, szinpatikus arcnak tűnsz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272879Next
Add Reply New Topic New Poll