☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> You Nostalgia You Lose
Prev
1
24
25
26
27
28
34
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4731
Replies: 331
Track Topic
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#251
Jul 16 2014 12:46pm
This post was edited by Fej on Jul 16 2014 12:47pm
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#252
Jul 16 2014 12:49pm
Quote (Fej @ Jul 16 2014 07:46pm)
http://s.uvlist.net/l/y2009/08/63177.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/27/RollerCoaster_Tycoon_Screenshot.png
http://www.diablohungary.hu/uploads/images/diablo1/lejaratok/diablo_I_barlang2.jpg
rct-t azert nem postoltam eddig, mert meg mmindig szoktam vele neha jatszani
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#253
Jul 16 2014 12:54pm
Quote (jarabekg @ 16 Jul 2014 19:49)
rct-t azert nem postoltam eddig, mert meg mmindig szoktam vele neha jatszani
nem csoda, kurva jo kis jatek
most h igy eszembe jutott lehet en is eloveszem majd
This post was edited by Fej on Jul 16 2014 12:54pm
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#254
Jul 16 2014 01:02pm
na most leülök és addig nem állok fel amíg nem toltam végig elasto mania-t elsőtől az utolsóig
cu jövőhéten
Makkertest
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold
:
19.00
#255
Jul 16 2014 01:31pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:02pm)
na most leülök és addig nem állok fel amíg nem toltam végig elasto mania-t elsőtől az utolsóig
cu jövőhéten
Eközben a csatahálón:
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#256
Jul 16 2014 01:38pm
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 20:31)
Eközben a csatahálón:
http://i59.tinypic.com/ztvnmt.png
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even
néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#257
Jul 16 2014 01:40pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 09:38pm)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even
néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?
noclient memorybot ftw
Makkertest
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold
:
19.00
#258
Jul 16 2014 01:42pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:38pm)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even
néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?
ne légy mad, ha nincs rá okod
itt senki sem botozik
Anarkin
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold
:
11,500.00
Trader:
Trusted
#259
Jul 16 2014 01:43pm
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 20:42)
ne légy mad, ha nincs rá okod
itt senki sem botozik
te pattogsz hogy mégis
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#260
Jul 16 2014 01:44pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 21:38)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even
néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?
ha nem botoznál nem lennél mad se
just sayin
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
24
25
26
27
28
34
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact