d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1242526272834Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:46pm






This post was edited by Fej on Jul 16 2014 12:47pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 12:49pm
Quote (Fej @ Jul 16 2014 07:46pm)
http://s.uvlist.net/l/y2009/08/63177.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/27/RollerCoaster_Tycoon_Screenshot.png

http://www.diablohungary.hu/uploads/images/diablo1/lejaratok/diablo_I_barlang2.jpg


rct-t azert nem postoltam eddig, mert meg mmindig szoktam vele neha jatszani :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 12:54pm
Quote (jarabekg @ 16 Jul 2014 19:49)
rct-t azert nem postoltam eddig, mert meg mmindig szoktam vele neha jatszani :D


nem csoda, kurva jo kis jatek :D most h igy eszembe jutott lehet en is eloveszem majd

This post was edited by Fej on Jul 16 2014 12:54pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:02pm
na most leülök és addig nem állok fel amíg nem toltam végig elasto mania-t elsőtől az utolsóig

cu jövőhéten
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 16 2014 01:31pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:02pm)
na most leülök és addig nem állok fel amíg nem toltam végig elasto mania-t elsőtől az utolsóig

cu jövőhéten


Eközben a csatahálón:

Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:38pm
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 20:31)
Eközben a csatahálón:

http://i59.tinypic.com/ztvnmt.png


tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even

néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 16 2014 01:40pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 09:38pm)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even

néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?


noclient memorybot ftw
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 16 2014 01:42pm
Quote (Anarkin @ Jul 16 2014 07:38pm)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even

néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?


ne légy mad, ha nincs rá okod
itt senki sem botozik
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 01:43pm
Quote (Makkertest @ 16 Jul 2014 20:42)
ne légy mad, ha nincs rá okod
itt senki sem botozik


te pattogsz hogy mégis
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 16 2014 01:44pm
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 21:38)
tök fura ez így a multitaskos oprendrendszerek korában, how do i even

néha mindegyik blizz game fut, na most mi van, botozok mindháromban?


ha nem botoznál nem lennél mad se :D

just sayin
Go Back To Magyar Topic List
Prev1242526272834Next
Add Reply New Topic New Poll